БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.6

Бровари проти вірусу. Хроніка карантину

15:32 – П’ятниця, 27 березня 2020
25 березня Уряд прийняв рішення про запровадження надзвичайної ситуації та продовження карантину до 24 квітня. Карантинні заходи в Броварах розпочалися 11 березня, саме тоді було призупинено навчальний процес в усіх закладах освіти. «Громадський ревізор» підготував хроніку дій влади Броварів, які спрямовані на попередження поширення вірусної інфекції COVID-19.

Тести на коронавірус: наскільки вони є необхідними?

15:20 – П’ятниця, 27 березня 2020
Сьогодні, коли весь світ охопила пандемія коронавірусу, багато хто й досі не знає, як саме проходить лікування цього захворювання. Хтось боїться лікарень як вогню й готовий, скоріше, пройти терапію вдома, а комусь навпаки здається, ніби зараз навіть зі звичайною застудою краще піти на стаціонар та необмінно зробити тест на наявність COVID-19.

Карантин в Україні продовжили до 24 квітня

15:10 – П’ятниця, 27 березня 2020
25 березня Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про продовження карантину в державі до 24 квітня. Також, Уряд запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України на 30 днів.

Ігор Сапожко: «Лихо згуртувало світлих людей навколо єдиної мети – подолати вірус»

15:07 – П’ятниця, 27 березня 2020
Друзі! Бровари на карантині вже третій тиждень. Ці три тижні є чи не найважчими у моєму житті, як і в житті багатьох з вас. COVID-19 змінив світ та змусив нас переоцінити цінності нашого існування. Але головне залишилось незмінним. Як і завжди, під час великої біди ми всі гуртуємось та стаємо пліч-о-пліч на боротьбу з вірусом. Наше завдання, як міської влади, докласти над зусиль аби захистити здоров’я та життя кожного члена нашої великої родини. Ваше завдання – залишатися вдома та добрим словом і світлою думкою підтримувати нас. Ця формула обов’язково приведе до перемоги. Але кожен, хто залишився вдома повинен отримувати максимум інформації та повинен знати, що він обмежує себе не даремно. Він повинен бути впевнений, що влада піклується про його безпеку та робить саме те, чого він очікує. Саме тому дуже багато часу я зараз приділяю спілкуванню з мешканцями в соцмережах, з журналістами в онлайн режимі, з усіма, хто хоче знати, що робиться в Броварах для подолання коронавірусу. Саме тому я зараз звертаюсь до вас на сторінках цієї газети. Далі головні факти та результати роботи мера та його команди, про які я хотів би повідомити вас.

Чи допомагає місто малозабезпеченим?

14:42 – П’ятниця, 27 березня 2020
В умовах карантину одне з основних завдань міської влади та кожної свідомої людини – подбати про найуразливіших мешканців Броварів. У цю категорію підпадають старенькі пенсіонери, інваліди та онкохворі, сім’ї у складних життєвих обставинах тощо. Чим і хто допомагає цим людям у період пандемії коронавірусу, яка потребує суворої домашньої ізоляції, дізнавався «Громадський ревізор».

ББКЛ в умовах карантину: чи готова лікарня до прийому хворих на коронавірус?

13:57 – П’ятниця, 27 березня 2020
Незважаючи на те, що влада робить все можливе, аби запобігти розповсюдженню епідемії, коронавірус, на жаль, набирає обертів. Станом на 25 березня, в Україні зафіксовано вже більше 110 підтверджених випадків, а епіцентр зараження поступово зміщується з Буковини до столиці. Разом з тим, у броварчан виникає абсолютно логічне питання: а чи зможе лікарня Броварів впоратися з можливим розповсюдженням епідемії? Відповідь на це питання з’ясовував «Громадський ревізор».

Корисна інформація

13:38 – П’ятниця, 27 березня 2020
При виникненні симптомів захворювання звертайтеся до свого лікаря у телефонному режимі, для запобігання контакту з іншими хворими не йдіть самостійно на прийом до амбулаторії.
 У разі різкого погіршення самопочуття викликайте екстрену допомогу.

Контакт-центр БМР – координаційна служба на період карантину

09:32 – Четвер, 26 березня 2020
В обмежених умовах карантинного режиму, важливо знати до кого звертатись у пошуках допомоги. Цілодобово отримати інформаційну підтримку та знайти відповіді на нагальні питання мешканці Броварів можуть, зателефонувавши до Контакт-центру Броварської міської ради. Наприклад, оператори можуть надати вам інформацію про:

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ