БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.6

Чи дотримуються в Броварах карантинних обмежень

15:27 – П’ятниця, 03 квітня 2020
Третій тиждень карантину для наших людей виявився непростим випробовуванням. Якщо на початку було страшно і незрозуміло, то далі всі трохи звикли до постійного нагнітанняситуації, адаптувались та потроху почали ігнорувати основну вимогу – перебувати вдома. «Громадський ревізор» перевірив як містяни та підприємці дотримуються встановлених обмежень для запобіганню поширення коронавірусу.

Китайські медики консультували броварських лікарів онлайн

15:22 – П’ятниця, 03 квітня 2020
В понеділок, 30 березня у Броварській міській раді для медпрацівників багатопрофільної клінічної лікарні та первинної сімейної медицини відбулась відеоконференція з китайськими спеціалістами по обговоренню питань боротьби з коронавірусом COVID-19. Для консультації броварським лікарям відгукнулось китайське місто Чжаньцзян з яким та Гуандунський медичний університет. 

Тарифи на утримання будинків не підвищать до закінчення карантину

15:19 – П’ятниця, 03 квітня 2020
Відповідне рішення прийняв виконавчий комітет Броварської міської ради 27 березня прийняв Рішення про відтермінування початку дії нових договорів з управляючими компаніями (ЖЕК-ами). Згідно з прийнятим документом нові тарифи на послуги з управління багатоквартирними житловими будинками вступлять в силу з 1 червня 2020 року. Тобто після закінчення карантинних заходів в місті.

Весняний дим: у приватному секторі знову палять листя

15:16 – П’ятниця, 03 квітня 2020
Рання весна та карантин, що змушує перебувати господарів вдома, вигнали мешканців приватного сектору впорядковувати свої подвір’я. Хазяйнувати - то справа хороша, якби щосезону ми не повертались до теми спалювання листя, сухого бадилля городини тощо. Вранішні та вечірні сутінки Броварів змішуються з димом, що простягається з приватного сектору та отруює весняне повітря, якого і так замало нам дістається з прочинених вікон квартир.

Ігор Сапожко: «Сумний досвід Італії та Іспанії вимагає від нас рішучих кроків у боротьбі з коронавірусом»

14:38 – П’ятниця, 03 квітня 2020
Четвертий тиждень карантину. Хтось стоїчно долає складнощі домашнього самітництва, хтось продовжує насолоджуватись життям, не сприймаючи загрозу всерйоз. Але для медиків зараз все по-справжньому. Це справжня війна, в якій вони тримають лінію першої оборони. Першої та єдиної. Тому що резервів у цій війні не буде. І якщо не вистояють вони, ми приречені. Це не пусті слова.

Валентин Багнюк: «Сьогодні броварська лікарня забезпечена всім необхідним!»

12:31 – П’ятниця, 03 квітня 2020
Епідемія коронавірусу стала неабияким викликом для усього світу, а особливо – для медиків. Броварській лікарні також довелося протистояти COVID-19, адже у нашому місті було зафіксовано два випадки захворювання. Чи була якась специфіка лікування? Чи вистачає лікарні ресурсів для роботи з такими хворими? Про це та інше «Громадський ревізор» розпитав у директора ББКЛ Валентина Багнюка.

Соціальний супровід незахищених верств діятиме весь період карантину

12:00 – П’ятниця, 03 квітня 2020
Завдяки злагодженій роботі міської влади та допомозі місцевих підприємців і благодійників за останні два тижні більше 500 броварських родин й самотніх пенсіонерів отримали допомогу продуктами харчування в зв’язку з впровадженням карантину. Масштабну організацію закупівель і доставки здійснює відділ сім’ї та молоді Броварської міської ради на чолі Аліною Ярмоленко. Щотижня відповідальні служби доставляють найнеобхідніше та звітують про свою роботу.

Одужання після коронавірусу: як лікували першу в Броварах пацієнтку з COVID-19

10:34 – П’ятниця, 03 квітня 2020
24 березня стало відомо, що в Броварах зафіксовано перший випадок захворювання на коронавірус. COVID-19 зафіксували у 21-річної місцевої мешканки (з етичних міркувань ми не називаємо прізвище та ім´я дівчини). На щастя, вже 30 березня результати повторного ПЛР-тесту продемонстрували, що пацієнтка змогла подолати хворобу. «Громадський ревізор» поспілкувався з чоловіком дівчини та дізнався подробиці її лікування.

Реалії медичного містечка на території ББКЛ

09:25 – П’ятниця, 03 квітня 2020
30 березня стало важливою датою у хроніках боротьби нашого міста з коронавірусною інфекцією. Саме тоді стартувала тестова робота контрольно-сортувального медичного містечка, яке було створене задля розмежування потоків можливих хворих на коронавірус, працівників лікарні, медиків швидкої допомоги й інфекціоністів та інших пацієнтів. Як минули кілька діб роботи містечка, які труднощі виникали у лікарів та пацієнтів – дізнавався «Громадський ревізор».

Куди телефонувати, якщо з'явились симптоми хвороби

09:18 – П’ятниця, 03 квітня 2020
При виникненні симптомів захворювання звертайтеся до свого лікаря у телефонному режимі, для запобігання контакту з іншими хворими не йдіть самостійно на прийом до амбулаторії.

Більше статей...

  1. Онлайн музеї України

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ