БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.6

Суворий карантин: обмеження заради блага

17:32 – П’ятниця, 10 квітня 2020
Майже місяць карантинних заходів по всій країні, на жаль, так і не привчив громадян до порядку. Численні пояснення щодо необхідності домашньої ізоляції задля зупинення поширення коронавірусної інфекції далеко не всі сприйняли всерйоз. І оскільки достукатись проханнями до українців не вийшло, з 6 квітня набули чинності нові «правила гри»: більш суворий карантин, обмеження пересування, патрулювання вулиць, а для ігноруючих - значні штрафи та кримінальна відповідальність. Детально про обмежувальні заходи, що випливають з у матеріалі «Громадського ревізора».

Доплата до пенсії: 1000 грн. від держави

17:28 – П’ятниця, 10 квітня 2020
Пенсійний фонд України повідомляє, що в умовах карантину держава виділила кошти для фінансової підтримки пенсіонерів. Одноразову допомогу в розмірі 1000 грн. отримають пенсіонери, розмір щомісячної пенсії яких не перевищує 5000грн.

Для орендарів комунального майна зменшать оренду

16:43 – П’ятниця, 10 квітня 2020
За таке рішення проголосували депутати міської ради на позачерговій сесії. Відповідно до прийнятого документу на період карантину всім орендарям переглянуть орендну плату за використання комунального майна територіальної громади міста Бровари та встановлять її у розмірі 1% від визначеної у договорі орендної плати.

В зоні особливої уваги дезінфекція лікарень та вулиць

16:37 – П’ятниця, 10 квітня 2020
На оперативній нараді в понеділок мер Броварів наголосив керівнику КП «Бровари-Благоустрій» на необхідність здійснювати регулярну дезінфекцію. Це стосується території Броварської БКЛ: як дорослої, так і дитячої. В умовах підвищеної епідситуації у місті такі надважливі заходи мають виконуватись без нагадування, в постійному режимі, відповідно до рішення виконавчого комітету.

ПАТ «Інделіка» подарує броварській лікарні 3 апарати ШВЛ

16:20 – П’ятниця, 10 квітня 2020
Підприємство ПАТ «Інделіка», яке розташоване в Броварському район за власної ініціативи придбало 3 апарати штучної вентиляції легень для потреб Броварської багатопрофільної клінічної лікарні. За словами директора компанії Валерія Понька апарати вироблені в Кореї. Зараз вони проходять процедуру розмитнення.

Позачергова сесія міськради: 6,5 млн. на медицину одноголосно

16:07 – П’ятниця, 10 квітня 2020
3 квітня, Броварська міська рада зібралася на позачергову сесію. Всі основні питання порядку денного стосувались додаткового фінансування медичних закладів міста. Загальна сума фінансування склала 6,5 млн. грн.

Амбулаторії сімейної медицини працюють в посиленому режимі

15:59 – П’ятниця, 10 квітня 2020
На первинну ланку за минулий тиждень звернулось 3738 мешканців. Не дивлячись на прохання звертатись за консультаціями по телефону, люди продовжують іти до лікарів в амбулаторії. На вході до центрів сімейної медицини нині здійснюється температурний контроль відвідувачів, дезінфекція рук, в кого немає масок – видають, кабінети регулярно кварцують.

Ігор Сапожко: «Сьогодні моє головне завдання як міського голови – зробити усе можливе, аби врятувати людські життя»

15:29 – П’ятниця, 10 квітня 2020
Як завжди продовжую інформувати громаду про всі кроки, що робить місцева влада для боротьби з COVID-19. Сьогодні хочу розповісти про головне за тиждень.  3 квітня відбулося позачергове засідання Броварської міськради. Прийняті рішення вкрай важливі для міста в цей нелегкий період. Основні питання порядку денного стосувались виділення додаткових коштів на потреби медицини. Загалом видатки на фінансування закладів охорони здоров’я міста ми збільшили на 6,5 млн. грн.

Броварська клінічна лікарня – приклад для всієї країни

15:10 – П’ятниця, 10 квітня 2020
Цього тижня Броварська багатопрофільна клінічна лікарня була в центрі уваги центральних українських ЗМІ. Медичне містечко, яке створили на її території, викликало чимало інтересу у всієї країни. Його продуману організацію та ефективну роботу ставили за приклад іншим містам. Зокрема, функціонування медмістечка на території ББКЛ особисто перевірив заступник Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко. Детальніше про це – далі у матеріалі.

Ігор Сапожко офіційно затвердив алгоритм та режим роботи медмістечка ББКЛ

14:44 – П’ятниця, 10 квітня 2020
Від початку роботи медичного містечка на території ББКЛ пройшло трохи більше тижня. За цей час вдалося виправити незручності, покращити організацію і повноцінно налагодити його функціонування. 6-го квітня мер Броварів, Ігор Сапожко, затвердив розпорядок, режим роботи та алгоритми проведення санітарно-протиепідемічних заходів на території медичного містечка протидії COVID-19 в умовах карантину. Про основні положення документу дізнавайтеся з матеріалу «Громадського ревізора».

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ