БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.6

Влада і бізнес об’єднались у боротьбі проти COVID-19

20:55 – Четвер, 30 квітня 2020
Майже два місяці карантину стали справжнім випробуванням для всієї країни. Випробуванням на людяність, взаємодопомогу та вміння ставити суспільне благо вище за власне. Бровари з гідністю проходять ці життєві «екзамени». Місцеві органи влади оперативно реорганізувались, підлаштувавшись до нових реалій, та спрямували всі свої ресурси на забезпечення належних умов карантину й роботу з населенням. Неоціненну  матеріальну підтримку для броварських  служб та малозабезпечених верств населення надає місцевий бізнес

Смерть від COVID-19. Інфікований із Зазимського будинку престарілих

20:23 – Четвер, 30 квітня 2020
У неділю, 26-го квітня, на приймальне відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні екстрена медична допомога привезла із с. Зазим’я хворого із серцевою недостатністю. Ним виявився 94-річний дідусь із сільського будинку престарілих. Хворий надійшов з температурою 38,5 у тяжкому стані, клініка хвороби була схожа на COVID, тож зробили експрес-тест на корона вірус, який виявився позитивним. Дідусь потрапив до реанімаційного відділення, та за кілька днів помер. Як виявилось, в данному закладі це не єдиний випадок. Що стало причиною інфікування стареньких у Зазим’ї, та чи можна було запобігти цій біді, з’ясовував «Громадський ревізор».

Медична сфера має працювати злагоджено і ефективно: підсумки позачергової сесії

20:21 – Четвер, 30 квітня 2020
28 квітня відбулась 74 позачергова сесія міської ради, яка тривала рекордні чотири години. Дискусія та обговорення були настільки жвавими, що депутати виріши працювати без перерви. Що обговорювали та за що проголосували далі в огляді «Громадського ревізора».

Нові амбулаторії в Броварах: коли чекати?

19:26 – Четвер, 30 квітня 2020
Кількість мешканців у нашому місті невпинно зростає. З кожним роком Бровари стають ще більш гамірними та густонаселеними. А отже, настає час потурбуватися й про збільшення кількості амбулаторій, яких би повністю вистачило для надання якісних медичних послуг абсолютно усім броварчанам.

Недобудова на Симона Петлюри: як просувається будівництво?

19:25 – Четвер, 30 квітня 2020
Недобудову на вулиці Симона Петлюри (Черняховського) 21-Б, можна назвати по-справжньому багатостраждальною. Новий будинок, у який вклали кошти більше сотні інвесторів, почали зводити майже 14 років тому, але будівництво швидко завмерло. І ось, минулого року через інвестиційний конкурс було обрано нового інвестора - ПАТ «ВПБФ «Атлант» і будівництво зрушилося з «мертвої точки». Про те, як просувається будівельний процес, розповідає «Громадський ревізор».

БЛАГОУСТРІЙ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ

19:23 – Четвер, 30 квітня 2020
Незважаючи на те, що в Україні вже більше місяця діє карантин, наше місто продовжує розвиватися. Стараннями Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, в Броварах тривають роботи з благоу строю. Зокрема, у квітні стартував ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів по вул. Гагаріна, 23 та вул. Героїв УПА, 1-3. Як просуваються ремонтні роботи, розповідає «Громадський ревізор»

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ