БРОВАРИ +23
НБУ USD 26.6

Дорогі броварчани, від щирого серця вітаю з днем Перемоги!

16:08 – П’ятниця, 08 травня 2020
У цьому році ми відзначаємо 75-річчя Великої Перемоги! Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу. Однак 8 та 9 травня завжди викликають водночас як почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ, так і гіркий сум. У ці дні ми згадуємо всіх тих, у кого ми у безкінечному боргу за наше життя. Низький уклін і пошана визволителям, які зі зброєю в руках захистили світ від «коричневої чуми», та працівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги. Знаючи, якою великою ціною завойовано мир, схиляємо голови перед полеглими на полях битви, закатованими у концтаборах… Сьогодні в Броварах проживають 29 учасників тих страшних подій: вони захищали рідну землю, рятували життя в медсанбатах, пережили блокаду. Ще більше залишилось свідків, дитинство яких вкрала війна. Ваші спогади та розповіді безцінні для нащадків. В цей день хочу висловити безмежну вдячність та побажати Вам міцного здоров’я, добра й благополуччя. Вічна пам’ять і слава усім, хто наближав довгоочікуваний день визволення. Ми, як нащадки воїнів-переможців, зобов’язані пам’ятати цей жорстокий урок історії, щоб ніколи знову не допустити повторення військового лихоліття 1939–1945 рр. Міський голова Ігор Сапожко

Демонтаж погребів іде за планом

16:01 – П’ятниця, 08 травня 2020
На оперативній нараді міського голови начальник відділу контролю за станом благоустрою управління інспекції та контролю БМР Михайло Черняк доповідав про виконання робіт по демонтажу погребів та плани найближчого часу.

Заміна вікон на Петлюри, 23-Б та будівництво сучасної зони відпочинку

15:55 – П’ятниця, 08 травня 2020
Відповідно до програми капітальних ремонтів житлового господарства на 2020 рік управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту розпочало роботи з капітального ремонту конструктивних елементів, а саме заміну вікон в житловому будинку за адресою вул. Симона Петлюри, 23-Б.

Як подати документи до 1-го класу школи?

15:27 – П’ятниця, 08 травня 2020
Дистанційна освіта для школярів – процес у нашому місті практично налагоджений. Але батьків майбутніх школярів наприкінці року дуже хвилює питання подачі документів до школи. Т.в.о. Міністра освіти Любомира Мандзій на своїй сторінці у Фейсбук відповідала як відбуватиметься зарахування до 1-го класу. 

75-ї річниця Перемоги: дякуємо Вам, дорогі ветерани!

14:53 – П’ятниця, 08 травня 2020
Напередодні Дня пам’яті та примирення, який відзначається 8-го травня та 75-тої річниці Перемоги 9 травня, міська рада традиційно вшанувала усіх броварчан-фронтовиків, що пережили страшні часи Другої світової війни. Відділ сім’ї та молоді разом з міською організацією ветеранів завітали в кожну домівку, аби особисто привітати учасників кривавої війни 1939-1945 рр.

Карантин продовжили, але послабили обмеження: чого чекати броварчанам?

13:59 – П’ятниця, 08 травня 2020
04 квітня Кабінет Міністрів України офіційно оголосив про продовження карантину до 22 травня, однак зі значними послабленнями обмежувальних заходів. Зумовлено це, першочергово, відносно стабільною епідеміологічною ситуацією в країні: кількість нових хворих не можна назвати суттєво зростаючою. Детальніше про зміни, які варто очікувати вже найближчим часом, читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Броварська клінічна лікарня поповнилась новим обладнанням

13:02 – П’ятниця, 08 травня 2020
Коронавірус не обирає людей ані за статусом, ані за матеріальним становищем, ані за посадою. А отже, багато людей починають об’єднувати зусилля, аби спільно надати гідну відсіч хворобі. У четвер, 30 квітня, броварськ а лікарня отримала новий сучасний рентгенапарат, а також медобладнання від освітян міста

Конкурс «СвітЛиці» завершено. Нові переможці

12:49 – П’ятниця, 08 травня 2020
4 травня завершився прийом заявок на участь у конкурсі поробок «Творимо на карантині» від КПЦ «СвітЛиця». А вже наступного дня у соцмережах відбувся розіграш призів – сертифікатів на 500 грн ТЦ «Епіцентр». Чергових переможців визначили серед учасників і підписників центру у Фейсбук та Інстаграм. Про результати конкурсу та переможні роботи далі у матеріалі «Громадського ревізору».

ФОПи І та ІІ категорії отримають допомогу на дітей: куди звертатись та які документи подавати

12:47 – П’ятниця, 08 травня 2020
22 квітня Кабінет Міністрів України прийняв постанову №329 про додаткову соціальну підтримку для українських родин у період карантину. Її зможуть отримати фізичні особи-підприємці першої та другої групи, які мають дітей до 10-ти років. «Громадський ревізор» дізнався умови отримання, куди звертатись та перелік документів, які потрібно надати.

Ірина Тесля: «Наше завдання і ціль – зробити доступну та сучасну стоматологію у Броварах»

12:55 – П’ятниця, 01 травня 2020
КНП «Броварська стоматологічна поліклініка» розпочало роботу лише півроку тому, у грудні 2019-го. Незважаючи на фінансові складнощі та карантин, що на старті наклав багато обмежень на роботу закладу, колектив намагається максимально ефективно використовувати надані ресурси. Активні ремонти, закупівля нового обладнання, прагнення зробити доступну та сучасну стоматологію у Броварах – ось чим живе сьогодні оновлена стоматполіклініка під керівництвом Ірини Теслі.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ