БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.45

Екологічна проблема міста: хто отруює повітря у Броварах?

13:56 – П’ятниця, 24 липня 2020
Вже вкотре влітку для містян особливо гостро постає проблема забруднення повітря. Броварчани в різних районах міста повсякчас скаржаться на викиди із хімічними запахами, їдкий сморід, дим чи пилові завіси, що виникають то тут, то там. Так, Бровари промислове місто з величезною кількістю підприємств різного напрямку, але його мешканці хочуть та мають право дихати чистим повітрям. Хто сьогодні під підозрою у забруднювані екології та що робить місто, аби знайти порушників розбирався «Громадський ревізор».

Виходьте на руханку в парк, отримайте заряд позитиву!

13:52 – П’ятниця, 24 липня 2020
Якщо ви давно планували почати робити ранкову руханку, але все відкладали цю справу на невизначене «потім» – зараз саме час починати! Броварський Відділ сім’ї та молоді для всіх охочих організував спортивну ранкову розминку з професійним тренером у центральному парку «Перемога».

Еліна Іващенко підкорила Слов’янський базар у Білорусі

13:50 – П’ятниця, 24 липня 2020
Днями броварчанка Еліна Іващенко здобула чергову перемогу: цього разу вона привезла до України Першу премію міжнародного вокального конкурсу «Слов’янський базар» з Вітебську. Конкурс, що відбувся з 16 по 19 липня у Білорусі, зібрав величезну глядацьку аудиторію та традиційно запалив нові зірки естради на конкурсі молодих вокалістів.

Влітку стартував «Весняний ліс». Бровари приймали свято бігу

13:49 – П’ятниця, 24 липня 2020
Цієї неділі броварське лісництво зібрало близько 150 любителів та професіоналів з бігу на щорічний еко-трейл «Весняний Ліс». І нехай карантин майже на три місяці відтермінував цю подію, а замість квітневої прохолоди учасники бігали в липневу спеку, настрою це нікому не зіпсувало. Навіть навпаки: всі були раді врешті зустрітися, поспілкуватись та позмагатись лісовими маршрутами на дистанціях 11 та 5,5 км.

Оксана Краснощок: «Броваритепловодоенергія» має чіткий антикризовий план та в поточному режимі готується до нового опалювального сезону»

13:44 – П’ятниця, 24 липня 2020
Сьогодні комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» переживає не найкращі часи. Фінансовий результат від господарської діяльності дуже далекій від позитивного. Проте підприємство має стратегічне значення для міста, тому головне завдання – забезпечення броварчан теплом та водою. «Громадський ревізор» поспілкувався з директоркою «Броваритепловодоенергії» Оксаною Краснощок про те, яке майбутнє вона бачить для «комунального гіганта» міста, та як підприємство готується до старту опалювального сезону.

Благоустрій прибудинкових територій триває

13:33 – П’ятниця, 24 липня 2020
Окрім нових масивів в Броварах є квартали і зі старими п'ятиповерхівками. Більшість з них потребують посиленої уваги: тут мешкають молоді сім’ї з дітьми та пенсіонери, які полюбляють проводити час у дворі. Зробити їх затишними і комфортними для людей — ініціатива, яку не перший рік реалізує місцева влада. Де саме проходять ремонтні роботи та що вже вдалося зробити — дізнавався «Громадський Ревізор».

Повірка лічильників: навіщо вона потрібна?

13:32 – П’ятниця, 24 липня 2020
Необхідність повірки лічильників свого часу виникає чи не у кожного броварчанина. Як саме її виконують, для чого в цілому вона потрібна та чи можна без неї обійтися – розповідає «Громадський ревізор».

Конкурс на сезонні об’єкти у парку «Перемога»: що планують розмістити

13:31 – П’ятниця, 24 липня 2020
Нещадно свою роботу відновили кав’ярні у центральному парку, однак частина сезонних об’єктів так і залишилась закритими. 22 липня, відбувся конкурс на заміщення вакантних місць. Про його результати, імена переможців та плани щодо об’єктів, які згодом з’являться у парку «Перемога» — читайте у матеріалі «Громадського Ревізору».

Новий навчальний рік: чи буде він дистанційним?

13:30 – П’ятниця, 24 липня 2020
Питання, у якому форматі розпочнеться новий навчальний рік в Україні, стало предметом хвилювання батьків та освітян. Після вимушеного дистанційного навчання тривалістю у кілька місяців є цілком велика ймовірність, багато хто прогнозує, що воно чекатиме на школярів і в новому році. Що саме кажуть про це чиновники та чого ж очікувати школярам та їхнім батькам дізнавався «Громадський ревізор».

Броварчанин увійшов до списку найкращих випускників в Україні

12:19 – П’ятниця, 24 липня 2020
Незважаючи на цьогорічні карантинні умови для українських закладів освіти, ЗНО для учнів старших класів все ж таки відбулося. Київський регіональний центр оцінювання якості освіти вже розпочав оприлюднення результатів проходження ЗНО-2020, зокрема, з двох найскладніших предметів: математики та фізики. Після офіційної публікації результатів стало відомо, що привід пишатися українськими випускниками дійсно є у всієї країни, і зокрема, в Броварах.

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ