БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.45

Велике асфальтування: кому чекати ремонтів?

07:55 – Четвер, 06 серпня 2020
2020 рік ознаменувався для Броварів «великим асфальтуванням». Чи не щоденно у різних мікрорайонах міста проходить ямковий ремонт, який відбувається в рамках підготовки міжбудинкових проїздів до осінньо-зимового сезону. Тріщини та ями у дворах активно латають, роблячи дороги у дворах рівними та зручними. Разом з тим, на черзі є кілька доволі масштабних проектів, які передбачають вже капітальну реконструкцію міжбудинкових проїздів. Де саме будуть відбуватися ці роботи – далі у матеріалі «Громадського ревізора».

У дворі на Короленка поточний ремонт завершують, на черзі капітальний

16:30 – П’ятниця, 31 липня 2020
Тиждень тому у дворі будинків по вул. Короленка, 68А-68Б стартували роботи з облаштування тротуару, пішохідної доріжки та майданчику для роздільного збору сміття. Перевірити результати ремонтних робіт приїхала начальник Управління БЖКГІТ і член Команди Ігоря Сапожка «Єдність» Світлана Решетова.

Обираємо професію: центр зайнятості запрошує батьків старшокаласників на вебінари

16:05 – П’ятниця, 31 липня 2020
Вибір майбутньої професії часто перетворюється на надскладне завдання як для самих випускників, так і для їхніх батьків. Саме від того, наскільки це рішення буде вдалим, напряму залежить усе подальше життя молодої людини. І найголовнішим завданням батьків є допомога дитині визначитися зі своєю подальшою кар’єрою. А отже, Броварський міськрайонний центр зайнятості запрошує батьків старшокласників долучитися до серії безкоштовних вебінарів «Вибір професії: батьки+діти».

Беріть участь в опитуванні серед молоді — робіть місто кращим!

16:00 – П’ятниця, 31 липня 2020
На офіційній сторінці відділу сім’ї та молоді БМР у Facebook з’явилося посилання на опитування, в якому пропонують взяти участь броварській молоді. До нього увійшли питання, відповіді на які допоможуть реалізувати нові проекти для молодих жителів міста та дізнатися про їх потреби.

На вулиці Грушевського знесли небезпечну будівлю

13:57 – П’ятниця, 31 липня 2020
Сьогодні поруч з будинком 17Б на вулиці Грушевського відбувся демонтаж старої бетонної конструкції, яка роками стояла на подвір’ї та перебувала у надзвичайно занедбаному стані.

Здивуйте місто своїми талантами!

13:49 – П’ятниця, 31 липня 2020
Чому ви присвячуєте вільний від роботи час? Розкажіть про своє хобі всьому місту, та знайдіть однодумців серед броварчан! Минулого тижня стартував новий проект Відділу культури Броварської міської ради, що «колекціонує» цікаві хобі містян та пов’язані з цим історії

Територію біля НВК звільнять від гаражів до кінця серпня

13:10 – П’ятниця, 31 липня 2020
У радянські часи мати власний гараж було ознакою заможності. Навіть необов’язково, щоб у власника «залізної коробки» був автомобіль. Зараз такі гаражі хаотично розкидані по місту. Вони не мають жодного дозволу, а довести право власності на них неможливо. Особливу загрозу незаконні гаражі несуть поблизу закладів освіти. А найбільша їх концентрація біля НВК. Коли місто звільниться від металевих споруд – дізнавався «Громадський ревізор».

ДНЗ «Золота рибка»: успішний приклад автономії закладів освіти

13:00 – П’ятниця, 31 липня 2020
Епідеміологічна ситуація 2020 року вплинула на умови роботи у багатьох структурах та організаціях Броварів. Та якщо дорослі можуть самостійно попіклуватися про себе, то для безпеки та здоров’я дітей у навчальних закладах слід приділити вдвічі більше уваги. Журналісти «Громадського ревізору» поспілкувалися з директором дитячого садочку «Золота рибка» Юлією Трохимець, та дізналися які зміни відбулися у закладі за цей час, чи готовий він прийняти нових діточок і які плани має реалізувати у майбутньому.

Ювілей заслуженого тренера з боксу Олександра Поліщука

12:58 – П’ятниця, 31 липня 2020
1 серпня свій 60-й День народження святкує Заслужений тренер України з боксу Олександр Поліщук. Багато років наставник броварського відділення боксу працює у Броварському вищому училищі фізкультури. Він тренував таких відомих чемпіонів світового рівня, як Володимир Кличко, Юрій Нужненко, Сергій Дзинзирук, Віктор Постол, і це ще далеко не повний перелік його успішних вихованців.

Християнська етика для школярів: ЗА чи ПРОТИ?

12:54 – П’ятниця, 31 липня 2020
Кілька тижнів на просторах соцмереж у броварських групах ідуть активні суперечки стосовно запропонованого нововведення для школярів: уроків християнської етики молодших класів. Хтось підтримує цю ініціативу, хтось категорично виступає проти таких занять для дітей. Що насправді представляє собою пропоноване ГО «Духовність» та Управлінням освіти нововведення та чи потрібне воно сучасним школярам намагався розібратись «Громадський ревізор»

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ