БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.45

Гаражі під знос. Що буде на їхньому місці?

08:43 – Понеділок, 17 серпня 2020
Цього року благоустрій особливо ретельно взявся до очищення міста від незаконних конструкцій. По Броварах десятками прибирають гаражі та погреби у різних мікрорайонах. Така активність неабияк стурбувала містян: а що саме планують на місці демонтованих конструкцій? «Громадський ревізор» взявся дослідити та розібратись із цим питанням

Благоустрій будинків та тротуарів по вулиці Короленка триває!

08:12 – Понеділок, 17 серпня 2020
Вулиця Короленка продовжує оновлюватися і за цим приємно спостерігати. Будинки, що розташовані по ній, були побудовані багато років назад, тому більшість з них сьогодні потребує уваги та благоустрою.

Як у Броварах знищуватимуть амброзію?

13:17 – П’ятниця, 14 серпня 2020
Екологічна зброя — так по-іншому називають амброзію. Хтось може зовсім не реагувати та не помічати цю рослину впродовж життя, а для когось її цвітіння стає справжнім серпневим викликом. З кожним роком кількість людей, що страждають алергією на амброзію, стає тільки більше, і єдина протидія цьому — знищення її за допомогою ефективних засобів.

Нарада з освітянами: місто готується до нового навчального року

13:17 – П’ятниця, 14 серпня 2020
Сьогодні міський голова Ігор Сапожко зібрав представників Управління освіти і науки, директорів броварських шкіл та закладів позашкільної освіти, аби обговорити питання організації навчального року, з урахуванням карантинних обмежень.

Ранкова руханка разом з чемпіоном світу!

11:22 – П’ятниця, 14 серпня 2020
Сьогодні зранку, 12 серпня, у парку «Перемоги» відбулася ранкова руханка, яку провів Андрій Коваль — Заслужений тренер України та 9-разовий чемпіон світу.

Безпечно місто: в Броварах запускають систему відеонагляду «Стіна»

11:21 – П’ятниця, 14 серпня 2020
Безпека броварчанан — першочергова задача, яку мають гарантувати правоохоронні органи. Для того, щоб зменшити кількість правопорушень в громадських місцях, зокрема і випадків вандалізму, міська влада ухвалила програму «Безпечне місто». А цього тижня передала обладнання для реалізації системи «Стіна». Про деталі цієї системи далі в матеріалі «Громадського ревізора».

Як адаптуватись дитині в садочку: курс порад для молодих матусь

11:10 – П’ятниця, 14 серпня 2020
Адаптація дитини до умов дитячого садка — це основна складова успішного подальшого відвідування. Вона має бути правильною, виваженою, поступовою і з обов'язковим індивідуальним підходом до кожної дитини. Це запорука набуття нею позитивного досвіду від відвідування садка.

Ремонти дитячої лікарні: що зроблено та що планується

07:01 – П’ятниця, 14 серпня 2020
За останні кілька років дитяча лікарня змінилася до непізнаваності. Після капітального внутрішнього ремонту заклад поповнили новим медичним обладнанням та устаткуванням, аби розширити можливості надання якісних медичних послуг дітям. Та попереду – ще багато амбіційних планів. «Громадський ревізор» розповідає, яких спеціалістів очікує броварська дитяча лікарня та які ремонтні роботи ще заплановані.

Олег Чуканов про роботу в Спорткомітеті України та плани майбутнього

07:00 – П’ятниця, 14 серпня 2020
Олег Чуканов – визначна особистість нашого міста. Він президент ВГО «Українська федерація ушу», директор броварського СК «Світлотехнік», відомий тренер та спортсмен. А нещодавно Олега Валерійовича переобрано віце-президентом Спортивного Комітету України. «Громадський ревізор» приїхав привітати його з призначенням, та поговорити про поточні справи й плани найближчого майбутнього.

ПЛР-тест на коронавірус: де його зробити?

06:38 – П’ятниця, 14 серпня 2020
Сьогодні ПЛР-тести на коронавірус перестали робити виключно за медичними показаннями. Для багатьох вони стали потрібними, аби мати змогу виїхати за кордон. Ще хтось не бажає проходити двотижневу самоізоляцію, повернувшись з іншої країни. Комусь і взагалі наполегливо радять здати ПЛР-аналіз роботодавці. Де броварчани зможуть зробити тест на СОVID та куди звертатися, якщо симптоми захворювання все ж проявилися – далі у матеріалі «Громадського ревізора».

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ