БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.45

Навчальний рік 2020/21: якою буде шкільна освіта в нових умовах

14:55 – П’ятниця, 21 серпня 2020
Офіційна постанова МОЗ №42 від 30 липня 2020 року врешті дала школам Броварів визначеність: навчальний рік таки розпочнеться. І нічого, що працюватимуть заклади в умовах карантину. Правилами безпеки, захисту, дезінфекції, для багатьох вже стали звичною нормою. Головне – діти підуть до школи. Як готуються заклади до нового навчального року в особливих умовах, та що чекає на броварських школярів з 1-го вересня дізнавався «Громадський ревізор»

Черговий акт вандалізму у парку «Перемога»: порушників затримано

14:53 – П’ятниця, 21 серпня 2020
В ніч на понеділок п’ятеро молодих людей (2001 та 2000 р.н.) бешкетували на дитячому майданчику в парку «Перемога» та переламали навпіл гойдалку-балансир. Після чого відламану частину вони викинули в паркове озеро. Хлопців затримав патруль охоронної служби «Комкон» та передав поліції.

У магазинах техніки «Ельдорадо» встановили бокси благодійника

14:49 – П’ятниця, 21 серпня 2020
Сьогодні на касах магазину «Ельдорадо», що знаходиться у ТРЦ «Термінал», з’явилися бокси благодійника. Їх встановлення — спільна ініціативу директора магазину Тетяни Троценко та благодійного фонду «Інна».

Поліція та міська влада продовжують розслідування нічного підпалу у місті Бровари

14:48 – П’ятниця, 21 серпня 2020
Уночі 17 серпня невідомі підпали авто, яке належало водію та учаснику знімальної групи програми журналістських розслідувань «Схеми». Сьогодні  Ігор Сапожко зустрівся з в.о. начальника Броварського відділку поліції Шаповалом Олексієм Івановичем та повідомив, що особисто контролюватиме хід розслідування справи. Міський голова запевнив, що резонансне правопорушення не залишиться безкарним, а винуватців буде знайдено у найкоротші терміни.
 

Будинок по вулиці Симона Петлюри, 21-Б готують до експлуатації

14:47 – П’ятниця, 21 серпня 2020
Міський голова Ігор Сапожко та очільниця управління БЖКГІТ Світлана Решетова перевірили хід виконання робіт на відомому в місті довгобуді, що знаходиться по вулиці Симона Петлюри, 21-Б. 18 серпня забудовники провели оглядову екскурсію на будівельному майданчику та звітували про виконані роботи.

Стратегія розвитку Броварів 2020-2025: яким буде майбутнє нашого міста?

14:46 – П’ятниця, 21 серпня 2020
«Місто щасливих людей» — саме цей лозунг супроводжує Бровари продовж останніх років. Це місто, в якому хочеться жити та працювати, проводити вільний час та виховувати власних дітей. Але як і будь-яке інше місто нашої країни, Бровари також прагнуть вдосконалення. Враховуючи останні зміни, що відбулися через спалах епідемії, світ вже не буде колишнім, а отже, необхідно визначити рішучі цілі на майбутнє. Саме це протягом тижня обговорюють представники громади міста в рамках стратегічної сесії «Влада — Мешканці — Бізнес. Єдина стратегія», модераторами якої виступили професійні експерти - фасилітатори.

Управляючі компанії замість традиційних ЖЕКів: як змінилась якість комунальних послуг?

14:13 – П’ятниця, 21 серпня 2020
Півроку тому відбулася по-справжньому визначна для Броварів подія: ліквідація послуг по утриманню житлових будинків та перехід на управління багатоквартирними будинками управляючими компаніями на договірних засадах. Броварчани мали змогу обрати таку компанію самостійно, а якщо це не було зроблено – управителя вибирали на конкурсній основі. «Громадський ревізор» поспілкувався з директорами броварських комунальних ЖЕКів і дізнався, як йде робота в новому форматі та які результати вона принесла.

Як запобігти спаленню листя в приватному секторі: ініціативи та пропозиції

13:40 – П’ятниця, 21 серпня 2020
Кожної осені Бровари окутуються павутиною диму. Причина – активне спалення опалого листя мешканцями приватного сектору. Багато хто навіть не задумується про те, що такі дії наносять чималої шкоди не тільки екології, а й здоров’ю людей. Мотивація паліїв листя проста: його нікуди дівати. Та чи насправді це так? «Громадський ревізор» розповідає про ініціативи та пропозиції, які допоможуть уникнути спалювання опалого листя.

Поради лікаря: як вберегти своє здоров’я цієї осені?

11:17 – П’ятниця, 21 серпня 2020
Цей рік всім запам’ятається пандемією коронавірусної інфекції, яка продовжує поширюватися феноменальними темпами в світі. Хворі на Сovid-19 також є в Броварах. Прохолодна осінь наближається, а це означає, що сезон застуд та поширення інфекції може розпочатися вже за кілька тижнів, у вересні. Зважаючи на це турбуватися про своє здоров’я слід пильніше та уважніше, дотримуючись простих правил. Про них «Громадському ревізору» розповіла Людмила Темченко — лікар загальної практики сімейної медицини, завідуюча амбулаторії №1 та лікар вищої категорії.

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ