БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.45

Програми капітального ремонту житлового фонду в Броварах: практичні аспекти реалізації

06:44 – Понеділок, 31 серпня 2020
На минулій сесії Броварської міської ради депутати затвердили програму, спрямовану на підтримку ОСББ та ЖБК, а також внесли зміни до програми проведення капітального ремонту житлового фонду в Броварах. «Громадський ревізор» розбирався в тонкощах їх реалізації та перспективних планах на найближчі роки

Медичні новини: коронавірус прогресує

06:07 – Понеділок, 31 серпня 2020
Захворюваність на COVID-19 у Броварах не збавляє обертів. Станом а 26 серпня у місті зафіксовано 157 випадків інфікування коронавірусом. 30 пацієнтів госпіталізовано до лікарняних закладів (23 до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, 7 – до інших медичних установ Київської області). 127 пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні.

В Броварах триває щорічна благодійна акція «Школярик»

06:03 – Понеділок, 31 серпня 2020
До навчального року залишились лічені дні, тож батьки і школярі активно готуються до його початку. Для малозабезпечених і багатодітних родин, сімей у складних життєвих обставинах, які відправляють нині дітей у перший клас, Броварський Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підготував традиційні подарунки до 1-го вересня.

Бронза броварських баскетболістів: команда «МОБІ» на п’єдесталі пошани

05:54 – Понеділок, 31 серпня 2020
В Івано-Франківську завершився фінальний тур чемпіонату України з баскетболу 3х3.Чемпіоном серед жінок стала місцева команда Франківськ-ПНУ, а от броварська жіноча команда «МОБІ» здобула бронзу та посіла почесне третє місце чемпіонату.

На вулиці Білодібровна, 6, з‘явився новий сучасний майданчик для дітей

05:36 – Понеділок, 31 серпня 2020
У Броварах активно продовжується облаштування місць для дозвілля броварчан, зокрема, і для найменших. Так по вулиці Білодубравна, 6, встановили новий дитячий майданчик з сучасними ігровими елементами.

В Броварах почали наносити розмітку для велодоріжок

05:36 – Понеділок, 31 серпня 2020
Перший відрізок шляху намітили вздовж вулиці Гагаріна, від площі Свободи до стадіону Спартак.

Капітальні ремонти внутрішньобудинкових систем: пріоритетний напрямок робіт

05:35 – Понеділок, 31 серпня 2020
Цього місяця працівники КП «Броваритепловодоенергія» розпочали реалізацію Програми капітального ремонту внутрішньобудинкових систем (ВБС) мереж в багатоквартирних житлових будинках, яка охопила значну кількість об’єктів. Що саме вже зроблено, а також чи планують продовжити Програму наступного року — дізнавався «Громадський ревізор».

«Освіта в нових умовах»: броварські педагоги провели велику онлайн-конференцію

12:36 – П’ятниця, 28 серпня 2020
26 серпня працівники броварських освітніх закладів провели традиційну нараду у новому форматі. На цей раз через карантинні заходи звична зустріч перейшла у онлайн-формат та проводилася дистанційно. Що обговорювали та які виклики стоятимуть перед освітою цього року, розповідає «Громадський ревізор».

«Хобі броварчан» продовжують дивувати неординарністю та талантами

08:53 – П’ятниця, 28 серпня 2020
«Громадський ревізор» вже розповідав про старт проекту Відділу культури «Хобі броварчан». Його започаткували до цьогорічного святкування 390-ї річниці міста Бровари, і врешті складатиметься з 39-ти відеосюжетів про різноманітні захоплення містян.

На базі Товариства Червоного Хреста України відкрили соляну кімнату

07:49 – П’ятниця, 28 серпня 2020
27 серпня у центрі медико-соціальної допомоги Броварської міськрайонної організації Товариство Червоного Хреста України з’явилася надзвичайно важлива для броварчан послуга — відвідування соляної кімнати. Минулого року місцева влада пообіцяла допомогти громаді створити на базі центру таку послугу, і сумлінно виконала свою обіцянку.

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ