БРОВАРИ +8
НБУ USD 28.45

1 вересня у броварських школах: як це було?

06:02 – Понеділок, 07 вересня 2020
Традиційне свято першого вересня на цей раз стало початком не зовсім традиційного (з урахуванням карантинних обмежень) навчального року для всіх шкіл. Як зустрічали освітні заклади своїх учнів, чого очікують батьки і діти, та як готувались вчителі до старту навчання дізнавались журналісти «Громадського ревізору». Вранішній репортаж прямо зі шкільних подвір’їв.

Нові вхідні групи для будинку по Короленка 64-Б

06:01 – Понеділок, 07 вересня 2020
Мешканці будинку за адресою вул. Короленка, 64-Б давно мріють про ремонт у під’їздах, якого не було з часу зведення будинку. З цим проханням вони звернулись нещодавно до міського голови Ігоря Сапожка, зібравши підписи під відповідним зверненням. У відповідь надійшло роз’яснення, що згідно нового ЖКГ-законодавства, мешканці мають організувати співучасть у реалізації проекту 70/30. 30% - частка оплати ремонтних робіт від мешканців будинку, а 70% - частка оплати з міського бюджету.

На бульварі Незалежності тривають роботи з благоустрою

05:53 – Понеділок, 07 вересня 2020
В Броварах з’являється дедалі більше зелених та квітучих галявин біля будинків місцевих жителів. Для цього робітники комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» продовжують виконувати клопіткі задачі з облаштування територій міста.

У Броварах відбувся «Молитовний сніданок», присвячений урокам духовності

05:37 – Понеділок, 07 вересня 2020
3 вересня в малій залі виконкому було проведено традиційні Молитовні зустрічі, де об’єдналися представники релігійних громад міста, педагоги та небайдужі батьки. Головною темою зустрічі стало обговорення уроків духовності, які в цьому навчальному році, за погодженням з батьківською спільнотою, впровадили у 6-ти броварських школах.

Новий тротуар біля супермаркету Varus

05:32 – Понеділок, 07 вересня 2020
1 вересня, біля супермаркету Varus, що на вулиці Гагаріна, 16, розпочалися ремонтні роботи. Тут почали облаштовувати тротуарну доріжку, якою найчастіше ходять броварчани. Більшість до неї вже звикла: раніше тут знаходилася основна автобусна зупинка, яка згодом була перенесена на нове місце. Тим не менш, звичка у броварчан ходити саме цією дорогою таки лишилася. До того ж, поруч був встановлений і новий перехід, регульований світлофором.

У Броварах вшанували пам’ять українських воїнів, що загинули під час Іловайської трагедії

11:08 – П’ятниця, 04 вересня 2020
29 серпня 2014 року — одна із найтрагічніших сторінок війни в сучасній історії України. В цей день в Іловайському котлі загинуло найбільше українських бійців за весь час подій на сході України.

Екомапа як інструмент очищення довкілля

09:01 – П’ятниця, 04 вересня 2020
Ще чотири роки тому Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України запустили в онлайн-режимі інтерактивну мапу сміттєзвалищ. Проект продовжує працювати та, на жаль, не втрачає актуальності і сьогодні. Для всіх, хто бажає долучитись до очищення довкілля «Громадський ревізор»пояснює алгоритм роботи цього ресурсу.

Професійна студія звукозапису відтепер працює у МКЦ «Прометей»

08:48 – П’ятниця, 04 вересня 2020
Цього тижня Броварський культурний центр презентував на загал сучасну студію звукозапису «ProMusic». Це неймовірно важлива подія для творчого всесвіту Броварів, де величезна кількість музичних колективів та співаків відтепер матимуть можливість професійно і якісно записати свої композиції, і не тільки. «Громадський ревізор» завітав на відкриття закладу та дізнався подробиці.

Речі або гроші: монетизація «пакунку малюка» з вересня вступає в силу

08:19 – П’ятниця, 04 вересня 2020
«Пакунок малюка» - набір речей для догляду за новонародженим, який родина отримує в пологовому будинку. Він є адресною безповоротною соціальною допомогою, що надається в натуральній формі додатково до грошової допомоги державипри народженні дитини. За останніми оновленнями складу бебі-боксів від Мінсоцполітики України туди входять майже 30 різноманітних найменувань продукції, в тому числі одяг для новонародженого, засоби гігієни для малюка і мами тощо.

Поради лікаря хворим на гіпертонію

07:36 – П’ятниця, 04 вересня 2020
Гіпертонія – це хвороба, яка стала справжньою пошестю 21-го сторіччя. Щороку її виявляють у 430 тисяч українців. І як показує статистика, такі цифри є чи не найвищими у Європі. Як боротися з гіпертонічною хворобою розповів начальник Броварської станції екстреної медичної допомоги Георгій Зубковський.

Найбільш популярні

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

Останні статті

Понеділок, 26 жовтня 2020, 11:49

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ