БРОВАРИ +5
НБУ USD 28.37

Ордери у щасливе життя

12:52 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
Цього тижня три броварські родини отримали від міської влади ордери на нове житло. Ключі до трикімнатних квартир у новобудовах вручав особисто міський голова Ігор Сапожко. «Громадський ревізор» дізнавався подробиці цієї події, а також поцікавився історіями родин, які втрапили до числа щасливців

У Броварах продовжують демонтаж погребів

12:41 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
Сьогодні почався демонтаж погребів по вул. М. Лагунової, 10. Начальник відділу контролю за станом благоустрою Михайло Черняк повідомив, що роботи проводяться згідно плану його підрозділу. Власники погребів були заздалегідь попереджені. Наступними на черзі плануються демонтажні роботи по бульв. Незалежності, 9А.

Безкоштовна вакцинація домашніх тварин від сказу: графік проведення

12:38 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
З першого жовтня у Броварах знову стартує безкоштовна вакцинація домашніх тварин від сказу. Ця процедура є профілактичною та проводиться з метою захисту улюбленців від тяжкої хвороби, небезпечної і для людей. Організовуватимуть вакцинацію працівники комунальних ЖЕКів міста спільно з Броварською районною державною лікарнею ветеринарної медицини.

Бровари привітали зі святами мистецькі школи та бібліотеки

12:30 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
30 вересня в Україні святкують День бібліотекаря, а 1 жовтня – День музики. Об’єднавши ці дві події, відділ культури Броварської міської ради привітав працівників бібліотек, музичної школи та школи мистецтв міста зі святами в урочистій атмосфері МКЦ «Прометей».

Бровари увійшли до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва

12:25 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
У вересні поточного року стало відомо, що наше місто увійшло до прозорої ЄДЕСБ — Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, яка створена з метою впорядкувати процес будівництва в Україні. Перевага сервісу — максимальна публічність інформації процесу будівництва, щоб зробити його прозорим та вільним від корупції. Система має всі дані про життєвий цикл будівництва різних об’єктів міста, починаючи з моменту отримання містобудівних умов та обмежень, закінчуючи його введенням в експлуатацію.

Тріумф броварських шахістів на Чемпіонаті області

11:33 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
Протягом вересня тривали ігри Чемпіонату Київської області з шахів у різних вікових категоріях. Обласні змагання серед дітей до 8-ми та до 10-ти років приймали Бровари у МКЦ «Прометей» ще 7го вересня. Старші вікові категорії (до 12-ти, 14-ти, 16-ти та 20-ти років) взяли участь у етапі чемпіонату області у м. Біла Церква.

У Броварах проходить традиційна осіння акція «5 картоплин»

10:34 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
Соціальна акція «5 картоплин» проводиться у Броварах вже багато років поспіль. Вона завжди відбувається у осінній період збору врожаю — з вересня по жовтень. Цьогоріч на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про проведення в Броварах Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» та Всеукраїнського місячника Червоного Хреста України в період з 1 вересня по 30 листопада 2020 року. Одним із заходів і стала акція «5 картоплин». Про деталі акції дізнавалися журналісти «Громадського ревізору».

Школа №7 - найкраща за результатами ЗНО 2020. Вітаємо з перемогою!

08:57 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
Став відомий рейтинг загальноосвітніх шкіл Київської області , складений за результатами цьогорічних ЗНО. Його розраховано на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО. Також приймається до уваги загальна кількість складених тестів випускниками кожної школи.

Палац творчості дітей та юнацтва - лідер українського позашкілля

08:55 – П’ятниця, 02 жовтня 2020
Броварський Палац творчості дітей та юнацтва (ПТДЮ) вже давно займає лідерські позиції серед закладів позашкільної освіти України. Сьогодні тут займаються майже 2 тисячі найталановитіших дітей нашого міста, які постійно здобувають перемоги не тільки в українських, а й в міжнародних конкурсах. Про те, чим живе ПТДЮ сьогодні та які плани ставить собі на майбутнє – читайте в матеріалі «Громадського ревізора».

Бровари планують впровадження сучасної системи SmartCity

10:42 – Четвер, 01 жовтня 2020
Перспективні зміни, які створять комфорт у житті будь-якого населеного пункту, можливі лише за бажання та активної участі місцевої влади у впровадженні сучасних інформаційно-комунікаційних сервісів. Одним із них є система SmartCity, яка об’єднує принцип відкритих даних, розумного використання цифрових послуг та ефективного управління у сучасних містах. Прозорість діяльності влади, актуальна інформація про доходи і витрати міського бюджету, доступ до міських послуг в смартфоні — цілковита реальність для броварчан, яка зовсім скоро почне впроваджуватися у нашому місті. Коли і як це станеться — дізналися журналісти «Громадського ревізору», поспілкувавшись із представниками компанії-розробника.

Найбільш популярні

Понеділок, 09 листопада 2020, 14:40
Вівторок, 24 листопада 2020, 13:31
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

Останні статті

Вівторок, 24 листопада 2020, 13:31
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:08
Понеділок, 16 листопада 2020, 11:03

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ