БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.71

20 років Гімназії ім. С. Олійника: «Ми заряджаємо дітей на успіх»

07:46 – Субота, 10 жовтня 2020
Вони – новатори й першопроходці, що генерують ідеї та втілюють їх у життя. До них ідуть такі ж відкриті до знань учні, що прагнуть освітнього й творчого розвитку, навчання з використанням сучасних технологій. Нині 20-ти річний ювілей закладу святкує колектив Броварської Гімназії ім. Степана Олійника. Про життя й становлення гімназії, про її минуле й сьогодення у матеріалі «Громадського ревізора»

Поради лікаря: чим небезпечне запалення ясен

14:10 – Четвер, 08 жовтня 2020
практично кожній людині. Багато хто недооцінює цей хвороботворний процес, вважаючим його несуттєвим. Та насправді запалення ясен є сигналом багатьох більш серйозних захворювань ротової порожнини. Про усі небезпеки цього явища розповідає Юрій Дмитриченко - лікар-стоматолог, хірург І категорії, член Асоціації імплантологів України.

Київська агломерація: перспективи співпраці для Броварів

14:09 – Четвер, 08 жовтня 2020
Днями у Броварській міській раді відбулась презентація проекту «Київська агломерація» - програми Ради Європи, що направлена на децентралізацію та реформування місцевого самоврядування в Україні. З якими ініціативами прийшли гості до міської влади, та які проблеми обговорювали – читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

День юриста в Україні — свято, що об’єднує тих, хто захищає наші права

11:34 – Четвер, 08 жовтня 2020
Порядок всередині держави та благополуччя громадян невід’ємно пов’язані з дотриманням найважливіших прав людини і розширенням її юридичних можливостей. За це відповідають професійні юристи та адвокати, виконуючи відповідальну і, відверто кажучи, непросту місію. 8 жовтня в Україні відзначають їх професійне свято — День юриста, до відзначення якого приєдналися і журналісти видання «Громадський ревізор» разом із знаними представниками юридичної галузі міста Бровари

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС: карантинні заходи посилюють

10:03 – Четвер, 08 жовтня 2020
6 жовтня у Броварах відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній були присутні представники галузі охорони здоров’я, комунальники та поліціянти. Що обговорювали та до яких висновків дійшли, читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

«Паспортний стіл» закликає броварчан отримати свої документи

15:35 – Середа, 07 жовтня 2020
З важливим оголошенням та закликом для броварчан 5 жовтня на оперативній нараді Броварської міської ради виступила очільниця Броварського районного відділу державної міграційної служби Лідія Петрик. Вона повідомила, що «паспортний стіл» вже впродовж кількох місяців зберігає документи броварчан, які подали заяви на їх виготовлення, але,з різних причин, так і не завітали їх отримати. За словами керівника відділу міграційної служби, максимальний термін зберігання документів в установі — 6 місяців. Після цього вони втрачають свою чинність і є не дійсними. Отож, якщо ви чи ваші рідні або друзі , протягом минулого півроку зверталися за допомогою до відділу міграційної служби і досі не отримали документів «на руки», негайно звертайтеся до консультантів «паспортного столу» у місті Бровари та забирайте виготовлену документацію.

Спортивний майданчик на Симона Петлюри, 13 відтепер працюватиме до 21:00

15:23 – Середа, 07 жовтня 2020
6 жовтня на засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради було затверджено рішення про встановлення графіку та обмеження часу користування футбольним полем, що знаходиться у дворі будинку по вулиці Симона Петлюри, 13. Підставою для цього стало колективне звернення мешканців даного будинку, які повідомили про порушення вільного та рівного доступу дітей до майданчика, а також порушення правил благоустрою та режиму вечірнього перебування на спортивному об’єкті. Відтепер для нього буде встановлений спеціальний графік роботи до 21:00, а користування дозволене тільки у разі проведення занять, тренувань та інших спортивних заходів виключно для дітей та юнацтва прилеглого мікрорайону. Рішенням виконкому відповідне доручення щодо розроблення графіку та контролю за його виконанням, надано керівнику КП «МФК «Бровари».

«Світлотехнік»: Погляд з минулого у майбутнє

13:09 – Вівторок, 06 жовтня 2020
У першу суботу жовтня на базі СК «Світлотехнік» відбулась зустріч спортивного товариства міста – тренерів, спортсменів та батьків дітей, які займаються у комплексі – із керівництвом закладу й міським головою Ігорем Сапожком. Про досягнення і перемоги, про плани розвитку і перспективи найближчого майбутнього «Світлотехніка» - у матеріалі «Громадського ревізора»

Конкурс дитячого малюнку «Моя Україна»

11:43 – Понеділок, 05 жовтня 2020
Броварський відділ культури та управління освіти і науки оголосив старт конкурсу дитячих та юнацьких малюнків «Моя Україна». Він вже став традиційним, адже його щороку проводять у нашому місті до свята Покрови, Дня Українського козацтва і Дня захисника України.

Чергова сесія міськради: фінансова підтримка комунальним підприємствам та медичній галузі

11:18 – Понеділок, 05 жовтня 2020
Минулого четверга, 1 жовтня, відбулася чергова сесія Броварської міської ради під головуванням секретаря ради Петра Бабича. Основними питаннями порядку денного були фінансові та стосувалися допомоги кільком комунальним підприємствам міста. Хто отримав дофінансування та які ще рішення ухвалили депутати – читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ