БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.71

МІСЦЕВІ ВИБОРИ-2020: Ігор Сапожко та Політична партія «Команда Ігоря Сапожка – «Єдність» впевнено перемагають на місцевих виборах в Броварській ОТГ

11:34 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
За результатами опитування, проведеного ГС «Фонд інноваційних проектів» (www.ipfund.com.ua) напередодні виборів в Броварській ОТГ, кандидат на посаду Броварського міського голови та чинний мер міста Ігор Сапожко набирає майже 49% голосів. До трійки лідерів також входять Валерій Іваненко («Європейська солідарність») та Дмит ро Ратніков («Слуга народу»), які набирають 10,6% та 7,9% голосів виборців відповідно. 

Конкурс проектів ОСББ/ЖБК: оголошено переможців

11:26 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
Минулого тижня відбулося засідання конкурсної комісії з проведення відбору проектів, поданих для участі у міський Програмі підтримки ОСББ та ЖБК. Як зазначають в Управлінні будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту, цього року на конкурс надійшло 20 пропозицій на фінансування заходів з капітального ремонту.

Медичні новини: ситуація з коронавірусом в Броварах

11:18 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
Станом на ранок 15 жовтня в Броварах зафіксовано 548 активних випадків COVID-19. До лікарняних закладів госпіталізовано 22 пацієнти (15 – до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні та 7 до медзакладів столиці та області). Серед усіх хворих – 36 дітей, котрі лікуються амбулаторно під постійним контролем сімейних лікарів.

У броварському лісництві відбувся жовтневий еко-трейл «Барви осені»

11:15 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
11 жовтня у Броварах пройшов спортивний еко-трейл, взяти участь в якому були запрошені всі прихильники бігу. Локацією проведення заходу організатори - громадська організація «Біг Бровари» - обрали броварське лісництво, яке саме в цей час чарує своїми барвами.

Чи складно бути підприємцем у Броварах? Вчимось на прикладах успішних людей

11:06 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
Бути підприємцем — непроста і вкрай відповідальна справа. Керувати великим підприємством, проявляти увагу до кожного співробітника та приймати стратегічні рішення під силу не кожному. Щоб розповісти про тонкощі відповідальної роботи та надихнути вдалим прикладом успішного керівництва починаючих, журналісти «Громадського ревізора» поспілкувалися з броварським підприємцем — генеральним директором ТОВ «Техенерготрейд» Сергієм Богуцьким.

Оксана Мельник: «Головне для вчителя – щастя в очах наших дітей»

11:05 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
У 2016-му році на чолі Управління освіти і науки Броварської міської ради вперше за довгий період часу, було обрано жінку. Відповідальну посаду для величезної мережі закладів освіти Броварів на конкурсних засадах виборола сильна, яскрава особистість. Цей матеріал «Ревізору» про Оксану Мельник – надзвичайну жінку і потужного керівника, яка останні п’ять років очолює Управління освіти й науки в нашому місті

Поради лікаря: чим небезпечна алергія?

10:32 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
Про те, що таке алергія, на власному досвіді знає майже 30% населення світу. Щорічно кількість людей, які зіштовхуються з алергічними реакціями, лише зростає. Про те, які симптоми має алергія та чим вона небезпечна, розповідає Людмила Темченко — лікар загальної практики сімейної медицини, завідуюча амбулаторії №1 та лікар вищої категорії

Бізнес і сім’я - прекрасне поєднання. Історія успіху Ганни Кобзар

10:05 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
Успішна жінка у наш час – це приклад, що надихає багатьох. Ганна Кобзар змогла реалізувати себе не лише у сім’ї, як мати й дружина, але досягла висот у професійній сфері. Сьогодні вона обіймає посаду фінансового директора великої транспортної компанії «Транс-Логістик» та займається вихованням двох дітей. Як досягти успіху й гармонійно поєднувати бізнес і родину? – секрети від Ганни Кобзар в інтерв’ю для «Громадського ревізора»

Лідія Сенько: «В нових умовах життя пенсіонери мають почуватися комфортно»

08:43 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
Піклування про пенсіонерів та адаптація літніх людей до умов сучасного світу – це основні засади, якими керується у своїй роботі сьогодні Лідія Сенько - начальник Броварського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області. Про її багаторічний досвід на посаді та кардинальні зміни в міському підрозділі ПФУ у сьогоднішньому матеріалі «Громадського ревізора»

Світлана Решетова: «Ми працюємо задля комфорту броварчан»

08:25 – П’ятниця, 16 жовтня 2020
Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту несе колосальну відповідальність перед мешканцями нашого міста. Його фахівці відповідають за величезне коло питань: від капітального будівництва об’єктів у Броварах, до функціонування муніципального транспорту та безперебійної роботи комунальних служб міста. «Громадський ревізор» поспілкувався з очільницею УБЖКГІТ про те, чим живе управління сьогодні та які плани ставить собі на майбутнє

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ