БРОВАРИ +1
НБУ USD 27.71

Шановні броварчани!

12:29 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Ось і добіг кінця період передвиборчої агітації. В цю неділю, у день виборів – кожен з вас має зробити свідомий та зважений вибір, віддавши свій голос за найдостойніших кандидатів. В цю неділю ми обираємо напрямок розвитку Броварів на найближчі 5 років.

Медичні новини: ситуація з коронавірусом у Броварах

12:23 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Станом на 22 жовтня у Броварах зафіксовано 673 активних випадки захворювання на коронавірус (у тому числі, 46 дітей). 19 дорослих госпіталізовано (14 – до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, 5 – до медичних установ столиці та області). Решта пацієнтів лікуються амбулаторно під постійним наглядом сімейних лікарів.

Прийдіть на вибори 25 жовтня — зробіть свій вибір!

10:59 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Цієї неділі, 25 жовтня, в Броварах відбудуться місцеві вибори. Цьогоріч на них громада буде обирати міського голову, депутатів міської ради, депутатів районної ради та депутатів обласної ради. Для реалізації свого волевиявлення на виборчих дільницях кожен виборець отримає 4 бюлетені, які матимуть різні кольори: світло-рожевий – з виборів міського голови, світло-жовтий – з виборів депутатів міської ради, світло-зелений – з виборів депутатів районної ради та світло-блакитний – з виборів депутатів обласної ради.

Вдалі старти броварських майстринь «швидкого м’яча»

10:48 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Чемпіонат України з баскетболу в вищій лізі серед жінок розпочався дуже вдало для баскетбольного клубу «МОБІ» (Бровари). 10 та 11 жовтня в м. Рівне броварські спортсменки перемогли команду «Рівне-ОСДЮСШОР» з рахунками 83:52 та 79:67.

В ніч з 24 на 25 жовтня Україна переходить на зимовий час

10:39 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Наприкінці жовтня Україна традиційно переходить на зимовий час. Цієї осені годинники переведуть на одну годину назад з суботи на неділю рівно о 4:00. Дякуючи цьому, українці зможуть спати цієї ночі на одну годину довше. 

У Броварах відбудеться благодійне тренування

10:33 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
24 жовтня о 12:00 у фітнес-клубі «Total Fitness», що знаходиться на вулиці Гагаріна 21, відбудеться благодійне тренування на підтримку маленької броварчанки Маріанни Михайлової. Дівчинка має діагноз СМА — спинально-м'язова атрофія, ціна лікування якого на сьогоднішній день складає 2.3 млн доларів.

Як працюють санаторні групи в садочках? Приклади броварських закладів

10:27 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Більше 15-ти років у Броварах працюють садочки із санаторними групами, які мають спеціальний раціон харчування і не лише це. Зараз у місті маємо два заклади дошкільної освіти із такими групами: на Торгмаші – ЗДО «Теремки» та на Масиві – ЗДО «Барвінок». В чому особливість роботи санаторних груп у садочках, і як туди влаштувати дитину, дізнавався «Громадський ревізор»

Олександр Сюравчик: «Кожна людина має бути чесною перед собою та оточуючими»

09:59 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Олександр Сюравчик – підприємець, який брав безпосередню участь у будівництві найвідоміших житлових комплексів міста. Та окрім цього він переймається проблемами міста, й зокрема – безпритульних тварин. Про те, як вдало поєднувати кар’єру та громадську діяльність, читайте в інтерв’ю Олександра Сюравчика «Громадському ревізору»

Надія Боліла: «ЗОШ № 10 має чудові перспективи на майбутнє»

08:50 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Мрії стають реальністю, якщо їм не зраджувати – своїм досвідом доводить Надія Боліла, директор Броварської загальноосвітньої школи №10. Її шлях від учениці маленької школи села Шевченково Броварського району до керівника потужного закладу освіти сьогодні надихає своїм прикладом всіх, хто прагне займатись улюбленою справою.

Сергій Кузьменко: «Освіта — найважливіший крок до успішного життя»

08:40 – П’ятниця, 23 жовтня 2020
Журналісти «Громадського ревізора» продовжують спілкуватися з броварськими підприємцями, які рішуче керують великими підприємствами нашого міста. Цього тижня ми поспілкувалися з Сергієм Кузьменком — технічним директором компанії ТОВ «Альянс Транссервіс». В інтерв’ю нашому виданню він розповів про рівень відповідальності своєї посади і про те, чому вища освіта має важливе значення для роботи керівника

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ