БРОВАРИ +1
НБУ USD 27.71

Україна – Туреччина: вчимося, граючись

12:44 – Понеділок, 09 листопада 2020
Броварські педагоги не раз доводили, що креативний підхід до викладацької справи активізує цікавість дітей та мотивує їх до вивчення предмету. Надзвичайної важливості нестандартні методи вивчення предметів набувають під час карантину та дистанційного навчання.

Стартував конкурс «Учитель року 2021»

12:40 – Понеділок, 09 листопада 2020
З 1-го листопада стартував перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». На своєму сайті Міністерство освіти й науки України інформує, що цьогоріч до участі в ньому зареєстровано 4 012 педагогічних працівників, в номінаціях: керівник закладу освіти, викладач математики, української мови та літератури, трудового навчання.

Виставка Національного музею Голодомору-геноциду в Броварському краєзнавчому музеї

12:34 – Понеділок, 09 листопада 2020
З 03 по 30 листопада в Броварському краєзнавчому музеї проходитиме виставка «Вкрадене дитинство: діти в роки Голодомору 1932-1933 рр.». Експозицію присвячено 87-м роковинам Голодомору – геноциду українського народу, який здійснювався більшовицькою окупаційною владою.

В Україні почав працювати контакт-центр із протидії коронавірусу

12:25 – Понеділок, 09 листопада 2020
З 2 листопада розпочалася робота всеукраїнського безкоштовного контакт-центру Міністерства охорони здоров’я з протидії COVID-19. Відтепер за єдиним номером контакт-центру (0-800-60-20-19) кожен мешканець України зможе отримати відповіді на будь-які питання, котрі стосуються коронавірусу.

«Пчёлка» на Шолом-Алейхема: боротьба з недобросовісними власниками триває

12:15 – Понеділок, 09 листопада 2020
Магазин «Пчёлка», котрий знаходиться на перетині вулиць Шолом-Алейхема та Грушевського, давно став серйозною проблемою для мешканців цього мікрорайону. Справа в тому, що попри усі заборони маркет реалізує алкогольні напої у нічний час. Територія поблизу нього стала справжнім осередком галасливих компаній та любителів зловживати спиртним. Про те, як вирішують цю проблему та чи є шанси її позбутися, дізнавався «Громадський ревізор»

Дві позачергові сесії за два тижні: фіндопомога КП «Броваритепловодоенергія», «діамантові» розбірки та перевиконання бюджету

12:09 – Понеділок, 09 листопада 2020
Допоки члени ТВК намагаються нарешті звести «кінці з кінцями» та порахувати голоси після виборів 25 жовтня, депутати поки ще чинної каденції вирішують важливі господарські питання на засіданнях позачергових сесій, яких за останній тиждень було проведено дві. Які питання стали ключовими, далі в нашому огляді.

Робимо місто кращим: дайджест виконаних робіт

12:04 – Понеділок, 09 листопада 2020
Виборчі процеси йдуть своїм шляхом, пристрасті навколо кількості голосів, нового складу міської ради та прізвища очільника міста скоро вщухнуть, і потрібно буде займатися звичними господарськими справами. Однак, міські служби та підрядні організації навіть у пе ріод виборчих змін, не знижували темпу виконання робіт

Журналістське розслідування «ГР»: хто замовник пронумерованих виборчих бюлетенів в Броварах?

15:11 – Субота, 07 листопада 2020
25 жовтня 2020 року під час місцевих виборів у Броварах стався найгучніший за останні роки скандал. Під час роботи виборчих дільниць на бюлетенях кандидатів у депутати Броварської міської ради та міського голови виявили надруковані номерні знаки. Хто поставив під загрозу право виборців на таємницю голосування і під сумнів чесність виборчого процесу у місті? З якою метою це було зроблено? «Громадський ревізор» розслідував дану справу

«Помаранчеві» Бровари: які карантинні обмеження діють у місті

15:17 – П’ятниця, 06 листопада 2020
30 жовтня на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято рішення про те, що від понеділка, 2 листопада, на території України почне діяти нове епідемічне зонування. Відповідно до цього рішення, Бровари увійшли до чергової, тепер вже «помаранчевої» зони. Які ж саме «правила життя» диктує нам перебування у новій карантинній зоні - у матеріалі «Громадського ревізора»

Школи в новому режимі роботи

15:15 – П’ятниця, 06 листопада 2020
Попри острахи батьків, що навчальні заклади перейдуть на дистанційне навчання і карантин після осінніх канікул, з другого листопада броварські учні повернулись до шкіл. Однак, за ці два тижні Бровари перейшли з «жовтої» до «помаранчевої» епідемічної зони, що вносить певні корективи. Що змінюється в режимі нової зонації для учбового процесу, розбирався «Громадський ревізор» 

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ