БРОВАРИ +2
НБУ USD 27.71

Медичні новини: ситуація з COVID-19 в Броварах

09:08 – Понеділок, 16 листопада 2020
За інформацією Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги, станом на ранок 10 листопада кількість активних підтверджених інфікувань на коронавірус у Броварах сягнула 876 випадків. 21 пацієнт госпіталізований, з них 17 – до Броварської лікарні, а решта – до інших медичних закладів міста та району. Серед захворілих – 33 дитини. 2 з них перебувають на стаціонарному лікуванні у центрі «Дитяча лікарня».

Маршрут №4: результати конкурсу затверджено

09:03 – Понеділок, 16 листопада 2020
У понеділок, 9 листопада, виконавчий комітет Броварської міської ради затвердив результати конкурсу на перевезення пасажирів на новому маршруті №4. Нагадаємо, він планує поєднати Броварську лікарню та район Торгмаш.

«Броваритепловодоенергія» проводить ремонтні роботи

08:36 – Понеділок, 16 листопада 2020
10 та 11 листопада спеціалісти Комунального підприємства «Броваритепловодоенергія» провели роботи в будинку по вул. Грушевського, 3. Два дні робітники займалися заміною трубопроводів у підвальному приміщенні та ремонтом частини системи водовідведення. Крім того, для покращення функціонування каналізації було піднято рівень труби, що виходить з будинку.

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

08:34 – Понеділок, 16 листопада 2020
За інформацією відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради, розпочався конкурс на участь молоді у програмі стажування в ВРУ. Учасники – молоді люди, які не перебувають на посадах державної служби чи в органах місцевого самоврядування, - отримають можливість стажуватися а Апараті Верховної Ради. Тим самим, вони зможуть отримати знання з питань парламентаризму і демократії, експертно-аналітичного забезпечення законодавчого процесу та здобути відповідні практичні навички.

Перемоги броварських учнів на конкурсі-захисті МАН України

08:32 – Понеділок, 16 листопада 2020
Одразу двоє учнів Броварських шкіл посіли призові місця на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, який пройшов протягом 5-8 листопада в онлайн-форматі.

Чи будуть повторні вибори в Броварах: крапку у виборчому процесі поставить суд

08:23 – Понеділок, 16 листопада 2020
Місцеві вибори 2020 відбулись25 жовтня, а пристрасті навколо них у Броварах не стихають і досі. До 6 листопада Територіальна виборча комісія у Броварах займалась перерахунком голосів та зведенням результатів. Однак, три судові позови поставили під сумнів результати їхньої роботи, а фінальну крапку в справі поставив суд. Тепер на броварчан очікують повторні місцеві вибори. Причини та наслідки – у питанні розбирався «Громадський ревізор»

Безвихідні вихідні: в Україні запроваджено карантин вихідного дня

08:07 – Понеділок, 16 листопада 2020
Вперше позначку у 10 тисяч осіб з підтвердженим діагнозом COVID-19 Україна подолала 7 листопада. Цифра 10 746 здається нереальною, однак епідеміологи припускають, що це далеко не найвищий показник. Яким чином уряд намагається припинити поширення пандемії, в матеріалі «Громадського ревізора»

COVID-19: броварські лікарі масово хворіють на коронавірус

07:35 – Понеділок, 16 листопада 2020
У листопаді чи не кожен день приносить нові рекорди захворюваності на COVID-19. Кількість нових випадків стрімко зростає і вже неодноразово досягала позначки у більш, ніж 10 тисяч за добу. Не оминула коронавірусна загроза й тих, хто перебуває на «передовій» боротьби – медичних працівників. Зокрема, у Броварах також зафіксовано значний рівень захворюваності на ковід серед медиків, - як первинної, так і вторинної ланок. Детальніше про це читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Позачергова сесія: запозичення на зовнішнє освітлення та звіт про виконання бюджету

12:53 – Субота, 14 листопада 2020
Оскільки результати виборів до Броварської міської ради досі перебувають у «підвішеному» стані, поточні робочі питання вирішує попередній склад депутатів. Вже третю позачергову сесію після 25 жовтня проводять депутати VIІ скликання. Про основні питання, що розглядалися та були прийняті – у матеріалі «Громадського ревізора»

Традиційний огляд комунальної спецтехніки: Бровари до зими готові

12:22 – П’ятниця, 13 листопада 2020
12 листопада відбувся щорічний огляд спецтехніки КП «Бровари-Благоустрій» на предмет її готовності до роботи у зимовий період. Представники комісії, яку очолював міський голова Ігор Сапожко, завітали на базу комунального підприємства та особисто поспілкувалися з комунальниками. Про те, як пройшла перевірка, розповідає «Громадський ревізор»

Останні статті

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ