БРОВАРИ +13
НБУ USD 27.61

Медичні новини: ситуація з коронавірусом у Броварах

12:20 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Захворюваність на COVID-19 у Броварах, на жаль, продовжує невпинно зростати. Станом на 18 листопада у місті зафіксовано 873 активні випадки інфікування коронавірусом. 30 пацієнтів госпіталізовано до лікарняних закладів (25 до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні, 5 – до інших медичних установ Київської області). Решта пацієнтів перебувають на амбулаторному лікуванні.

Броварські поліцейські провели відкритий урок для требухівських школярів

12:11 – П’ятниця, 20 листопада 2020
18 листопада броварські ювенальні поліцейські завітали до школярів молодшої ланки Требухівської ЗОШ та провели відкритий урок про права громадян України. Про це Броварський відділ поліції повідомляє на своїй офіційній сторінці у Фейсбуці.

5-й фестиваль Інна: безпечний формат і розширення горизонтів

12:09 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Щороку о цій порі в Броварах проходить традиційний Міжнародний благодійний фестиваль-конкурс International Charity Festival «Inna-Brovary». Цього року його призначено на 21 листопада, суботу, однак через епідемію коронавірусу, він відбудеться дистанційно, в безпечному онлайн-форматі. Тобто всі учасники подають на конкурс відеозаписи своїх номерів, а професійне журі оцінює та визначає серед них переможців.

У Броварах обмежили перебування дітей в громадських місцях уночі без батьків

12:08 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Броварським дітям та підліткам віком до 16 років обмежили перебування у громадських місцях з 22:00 до 06:00 без супроводу батьків чи осіб, що їх замінюють. Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні виконавчого комітету Броварської міської ради, яке відбулося у вівторок, 17 листопада.

Перевобори в Броварах будуть призначені на січень 2021 року

11:58 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Сьогодні всім відомо, що причиною оскаржень результатів виборів у Броварах стали пронумеровані контрольні талони з бюлетенями. Після розгляду всіх апеляцій, в п’ятницю 13 листопада, апеляційний адміністративний суд остаточно визнав броварські вибори такими, що не відбулись. А вже наступного дня ще одним рішенням апеляційна інстанція розпустила склад Територіальної виборчої комісії. Коли очікувати нових виборів та хто потрапив до нової ТВК в матеріалі «Громадського ревізора».

Поради батькам: 6 щоденних дрібниць, які зроблять ваш шлюб непорушним

11:50 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Взаємоповага та довіра один до одного – запорука міцного шлюбу. Чим кращі взаємовідносини між батьками та чим міцніші їхні подружні стосунки – тим щасливіші їхні діти. Про те, як зробити свій шлюб непорушним, розповідають спеціалісти Відділу сім’ї та молоді Броварської міської ради

Казка своїми руками. У Броварах запрацювала «Фабрика Святого Миколая»

11:48 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Сьогодні в Броварах розпочала свою роботу «Фабрика святого Миколая». Цю акцію напередодні зимових свят традиційно організовує Броварський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Броварської міської ради. «Громадський ревізор» завітав на відкриття «Фабрики» та поспілкувався з директором центру Людмилою Мардар

«Карантинні» новини: порушення карантину вихідного дня та «пріоритетні години» для пенсіонерів

11:46 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Коронавірус в Україні продовжує набирати обертів. Щодень фіксується близько 13 тисяч нових підтверджених випадків інфікування, тож щоб стримати розповсюдження інфекції, Уряд почав вводити нові карантинні заходи. Зокрема, окремий карантинний режим на вихідних триватиме до кінця листопада, а у магазинах запровадили пріоритетні години для людей похилого віку

Зміни в держпослугах: довідка про склад сім'ї тепер потрібна не завжди

11:09 – П’ятниця, 20 листопада 2020
У листопаді на українців чекали зміни в отриманні держаних послуг. Зокрема, довідку про склад сім'ї тепер вимагатимуть не у всіх ситуаціях, а на прописку чекатимуть деякі новації. Про те, на які нововведення чекатимуть держпослуги, розповідає «Громадський ревізор»

Сьогодення броварського підрозділу ДСНС

09:59 – П’ятниця, 20 листопада 2020
Рятувальник – робота непроста і небезпечна. Мало хто задумується, що саме за нею стоїть, аж доки біда не постукає у його власний дім. Позаяк нещасні випадки трапляються повсякчас, вкрай важливо надавати допомогу вчасно та оперативно ліквідувати їх наслідки. Про те, як минув осінній період для підрозділу Державної служби надзвичайних ситуацій в Броварах та Броварському район,і ми поговорили з начальником Броварського райуправління Миколою Семиногом

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ