БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

В Україні відновили карантинні виплати на дітей ФОП

11:41 – Четвер, 10 грудня 2020
25 листопада Кабмін ухвалив рішення про відновлення програми виплат на дітей фізичних осіб-підприємців. Як зазначено у постанові, виплати поновлюються для першої та другої груп платників єдиного податку в листопаді-грудні поточного року.

Пенсійні виплати-2021: хто може чекати підвищення?

10:44 – П’ятниця, 04 грудня 2020
З 2021 року вимоги щодо робочого стажу для нових пенсіонерів знову зміняться, а виплати для людей поважного віку планують підвищити. До того ж, планове підвищення прожиткового мінімуму призвело до автоматичного збільшення пенсій та надбавок для багатьох категорій українців. Однак це далеко не всі новації, яких варто очікувати пенсіонерам вже у найближчому майбутньому. Деталі – у матеріалі «Громадського ревізора»

У Броварах відкрили нове відділення «Укрпошти»

10:43 – П’ятниця, 04 грудня 2020
27 листопада в Броварах відкрилося нове відділення «Укрпошти» (№07402), яке розташоване на вул. Василя Симоненка, 2Б. Тут броварчани зможуть користуватися найпопулярнішими поштовими послугами: пересиланням внутрішніх і міжнародних листів та посилок, оплачувати комунальні послуги, приймати та надсилати грошові перекази, передплачувати друковані видання тощо. Загалом відділення вирізняється комфортним обладнанням, великою рецепцію, має швидкісний інтернет та всю необхідну сучасну техніку.

Збірка поезій «Тобі, Україно моя…» - твори юних броварчан

10:40 – П’ятниця, 04 грудня 2020
Діти – наше майбутнє, продовження не тільки нас самих, нашого роду, нашої держави. Саме тому патріотичному вихованню дітей ми маємо приділяти час та надавати можливості культурного та художнього розвитку.

Здай кров – зроби свій внесок у боротьбу з пандемією!

10:39 – П’ятниця, 04 грудня 2020
Пандемія коронавірусної інфекції – COVID-19 не вщухає та продовжує набирати обертів по всьому світу. Найкращі вчені працюють над винайденням вакцини, а лікарі постійно корегують протоколи лікування.

Місто долучається до допомоги маленьким броварчанам зі складними діагнозами

10:20 – П’ятниця, 04 грудня 2020
Єгору Кудрявському ще не виповнився перший рік, а він та його родина вже зіткнулися з величезною бідою. Лікарі виявили у хлопчика спінальну м’язову атрофію другого типу (СМА). Це надзвичайно важкий діагноз, який без лікування позбавляє людину нормального життя. Це ж захворювання діагностували і в маленької броварчанки Маріанни Михайлової. Обидва малюки мають шанс на одужання, але для цього кожному з них необхідні найдорожчі в світі ліки…

«Повір у себе»: в Броварах проходить фестиваль творчості дітей з особливими потребами

10:10 – П’ятниця, 04 грудня 2020
З 1 по 3 грудня в Міському культурному центрі «Прометей» проходить виставка творчих робіт дітлахів з особливими потребами. Експозиція була представлена в рамках XXIV міського фестивалю творчості «Повір у себе». Детальніше про цю подію читайте у матеріалі «Громадського ревізора»

Медіатори у Броварах: що зроблено і які плани на майбутнє?

10:03 – П’ятниця, 04 грудня 2020
У вересні цього року ініціативою адвоката Володимира Левенцовау місті Бровари було укладено договір про співпрацю між Броварським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та ГО «Центр соціального партнерства, переговорів та медіації«ДОМОВСЯ ПРО».Ціль співпраці – налагодження зв’язків між двома конфліктуючими сторонами за допомогою залучення посередника (медіатора) для вирішення сімейного спору.

Як зекономити на комунальних послугах: практичні поради для містян

11:56 – Четвер, 03 грудня 2020
Кожного року під час наближення до холодів нас охоплює панічний страх перед сумою, що ми побачимо у квитанціях про сплату житлових послуг. Стримати зростання тарифів ми не можемо, але зменшити цифри в квитанціях нам під силу. «Громадський ревізор» підготував для вас рішення, які допоможуть витрачати на комуналку менше

Поради лікаря: що таке остеохондроз та як його лікувати

07:48 – Середа, 02 грудня 2020
З приходом зими багато хто відчуває загострення сезонних чи хронічних хвороб. Зокрема, особливо багато неприємностей та дискомфорту викликає остеохондроз. Що це за хвороба, чому вона виникає та як її лікувати, розповідає Людмила Темченко, лікар загальної практики сімейної медицини, завідуюча амбулаторії №1 та лікар вищої категорії

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43
Вівторок, 30 березня 2021, 13:29

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ