БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Григорій Голубовскький: «Нова стратегія передбачатиме підняття фінансового стану підприємства»

15:26 – П’ятниця, 18 грудня 2020
2020 рік приніс для КП «Броваритепловодоенергія»початок змін. З 4 грудня новим керівникомпідприємства став Григорій Голубовський, який донедавна виконував обов’язки радника міського голови. Сьогодні підприємство, з мільйонними боргами та купою проблемних питань, є справжнім випробуванням на міцність і професіоналізм для нового керівника. В якому стані директор приймає КП «Броваритепловодоенергія» та як планує виводити підприємство з кризи – про це матеріал «Громадського ревізора»

Амбулаторія на Москаленка: ремонт у розпалі

15:10 – П’ятниця, 18 грудня 2020
15 грудня Ігор Сапожко, секретар міськради Петро Бабич, директор КНП «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Ігор Кравцов та директорка амбулаторії №1 Людмила Темченко перевірили хід ремонту нової амбулаторії по вул. Москаленка, 53. Ці приміщення безкоштовно передає місту будівельна компанія «Атлант».

Зустріч міського голови із сім’ями загиблих у АТО

15:08 – П’ятниця, 18 грудня 2020
У вівторок, 15 грудня, міський голова Ігор Сапожко провів неофіційну зустріч із членами родин загиблих АТОвців. Основною метою було нагадати про ряд діючих у місті програм по допомозі даній категорії населення, проговорити алгоритм дій з будь-яких питань. Для ефективної взаємодії з родинами, Ігор Васильович запропонував розробити єдиний алгоритм, за яким швидко можна було би вирішити стандартні питання, як-то отримання пільг, написання заяв, складання списків і т.д.

«Зірка доброти»: у Броварах пройшов благодійний концерт

15:06 – П’ятниця, 18 грудня 2020
Маленький броварчанин Єгор Кудрявський має доволі складний діагноз – спінальна м’язова атрофія (СМА). Для лікування батькам хлопчика потрібно зібрати неймовірну суму: понад 2 мільйони доларів. Щоб допомогти Єгорчикові наблизитися до одужання, Відділ сім’ї та молоді БМР влаштував благодійний концерт. Детальніше про це – в матеріалі «Громадського ревізора»

МФК «Бровари»: доступному дитячому футболу в Броварах бути

14:52 – П’ятниця, 18 грудня 2020
Батьки знають, як важко знайти гарний і водночас доступний футбольний клуб для своєї дитини. Щоб у тренерську роботу було вкладено не тільки "сухе" тренування та фізичні вправи, а й любов та турбота до дітей, бажання розвивати їх та виводити на міжнародний рівень футболу, вчити сприймати перемоги і поразки, адже тренери стають другими батьками для юних футболістів.

Канікули та локдаун. Як працюватимуть школи у січні?

14:50 – П’ятниця, 18 грудня 2020
Ще 9 грудня Кабмін випустив постанову, яка посилює карантин на період з 8 по 24 січня наступного року. А це означає, що заклади освіти можуть повернутись до роботи не раніше 25 січня 2021 року. Будуть наші школярі мати подовжені канікули, чи дистанційне навчання? – з’ясовував «Громадський ревізор»

Позачергова сесія: кошти зекономили та перерозподілили

14:28 – П’ятниця, 18 грудня 2020
17 грудня відбулась позачергова сесія депутатів Броварської міськради на якій розглянули 11 питань. Хоч міський голова намагався оптимізувати розгляд і ще на початку сесії детально пройшовся по суті кожного питання, засідання без дебатів та суперечок не обійшлося. Які проекти викликали найбільше питань і чи задовольнилися відповідями депутати, у нашому оперативному матеріалі з 88-ї сесії

День Святого Миколая: в Броварах розпочато святковий марафон

08:39 – П’ятниця, 18 грудня 2020
Напередодні Дня Святого Миколая у Броварському міському Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю пройшли святкові вистави, який підготували вихованці. На свято завітали Ігор Сапожко та заступник міського голови Лариса Виноградова.

«Віфлеємська зірка» : різдвяний конкурс для малечі

07:51 – П’ятниця, 18 грудня 2020
Новий конкурс стартував від Відділу культури Броварської міської ради. Працівники не втомлюються дивувати маленьких броварчан напередодні новорічних свят і запрошують юних художників віком від 6 до 16 років взяти участь у віртуальній виставці дитячих малюнків.

«Глазуровані вулиці»: колапс у Броварах

07:28 – П’ятниця, 18 грудня 2020
Вчорашній дощ та мороз створили на вулицях міста справжню проблему: льодовим корком покриті проїжджа й пішохідна частини, тож пересуватись проблематично і на автівках, і пішки. Неймовірна ожеледиця на дорогах відразу призвела до зростання травматичних випадків та аварій, а сьогодні навіть навчальні заклади запропонували батькам лишати дітей вдома. Що відбувається нині у місті та як долають наслідки негоди – в оперативному матеріалі «Громадського ревізора»

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ