БРОВАРИ +15
НБУ USD 27.61

Броварській громаді передали Вифлеємський вогонь миру

09:17 – Понеділок, 11 січня 2021
У вівторок 5 січня броварські представники національної скаутської організації «Пласт» передали Вифлеємський вогонь миру броварській громаді. З рук представників делегації різдвяний символ свята отримав міський голова Ігор Сапожко. 

Подарунки від Діда Мороза броварським дітлахам

09:15 – Понеділок, 11 січня 2021
У новорічні святкові дні трапляються справжні дива, особливо з тими, хто в них вірить. Броварські дітлахи лишили кілька десятків листів Діду Морозу в скриньці на центральній площі міста в надії на здійснення своїх мрій. Яким же було їх здивування, коли за кілька днів до них додому завітали чарівні гості – Дід Мороз та Снігуронька. У мішку чарівника були бажані подарунки, які він з охотою віддавав в замін на новорічний віршик чи пісеньку.

Остання сесія 2020 року: бюджет Броварської ОТГ прийнято

09:10 – Понеділок, 11 січня 2021
Чергова і остання сесія 2020 року Броварської міської ради не залишила байдужими багатьох мешканців, адже проекти рішень, що виносились на порядок денний були досить вагомими і мали серйозний вплив на події,що будуть відбуватись у наступному році в нашій майже сформованій Броварській ОТГ. Які рішення були затверджені, які найболючіші питання були порушені під час прийняття бюджету громади на 2021 рік – слідкував "Громадський ревізор".

«З турботою про кожного»: понад 10 років успішного досвіду

09:07 – Понеділок, 11 січня 2021
Робота із соціального захисту населення в Броварах завжди була на найвищому рівні і щороку перелік заходів для пільгових категорій населення лише розширюється. На сьогоднішній день броварчани можуть отримати ряд преференцій в медицині, освіті, оздоровленні. Все це гарантується міськими програмами та фінансується з бюджету Броварів. Окрема програма розроблена для впровадження гарантій соцзахисту учасників АТО/ООС. Особливе значення займає міська програма «З турботою про кожного». Детально про ці соціальні програми, які діють в місті, та результати їх роботи «Громадський ревізор» дізнавався у міського голови Ігоря Сапожка

Січневий локдаун: нові обмеження та заборони

09:05 – Понеділок, 11 січня 2021
Чутки про те, що українців чекає новий локдаун, точилися ще восени. Одні джерела повідомляли, що його мають ввести на новорічні святкування, інші ж стверджували, що його варто чекати ще на початку грудня. І ось, Кабмін ухвалив рішення, що локдауну – бути, і триватиме він з 8 по 24 січня включно. Про те, яких обмежень чекати, розповідає «Громадський ревізор»

Юрій Чередник: «Ремонти багатоповерхівок стали доступнішими для жителів»

09:01 – Понеділок, 11 січня 2021
Протягом п’яти років своєї діяльності депутат Броварської міської ради Юрій Чередник приділяв особливу увагу питанням, пов’язаним з житлово-комунальним господарством. В першу чергу, ці питання стосувались ремонту будинків його виборчого округу.

Поради лікаря: як відновитися після різдвяних та новорічних святкувань

08:59 – Понеділок, 11 січня 2021
Новорічні та різдвяні свята – це не тільки приємні зустрічі з родичами та близькими, а й масштабні застілля. Під час святкувань ми не звикли відмовляти собі ані в чому, і особливо в тому, що стосується їжі. Коли святковий період добігає кінця, а ваше самопочуття дещо погіршилось – потрібно працювати над своїм відновленням. Про те, як повернутися до буденного життя та налаштуватися на плідну роботу, розповідає Людмила Темченко, лікар загальної практики сімейної медицини, завідуюча амбулаторії №1 та лікар вищої категорії

«Тобі, Україно моя…»: вийшла збірка поезій і малюнків броварських дітей

08:58 – Понеділок, 11 січня 2021
Наприкінці минулого року Відділ культури БМР провів патріотичний проект для юних художників та поетів Броварщини. Зібравши багатий і талановитий матеріал із дитячих поезій і малюнків, було вирішено зробити ці надбання публічними та надрукувати збірку з конкурсними роботами дітей. Так вже у цьому році «Тобі, Україно моя…»перетворилось із конкурсу на реальну книгу - збірку авторських поетичних творів та малюнків дітей міста Бровари

Найбільш популярні

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Четвер, 15 квітня 2021, 10:43

Останні статті

П’ятниця, 14 травня 2021, 17:16
Вівторок, 11 травня 2021, 14:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ