БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

Верховна Рада визнала Російську Федерацію державою-агресором! Чому громаду Броварів залишили поза історичною подією?

10:04 – Четвер, 29 січня 2015
27 січня 2015 року в стінах українського парламенту відбулася подія, яку можна порівняти хіба що з прийняттям новітньої української Конституції в 1996 році. Тоді депутати визначили устрій держави та головний напрямок її розвитку. Майже через 19 років народні обранці знову вирішують долю багатомільйонної нації. Відсьогодні пішов відлік нової історії України. Нарешті ми назвали речі своїми іменами! Ми визнали, що вже майже рік проти нас застосовують озброєну силу. Ми нарешті сказали, що Росія – країна-агресор, яка здійснила анексію Криму і зараз докладає надзусиль, аби окупувати значну частину української території. Для цього знадобився майже рік й тисячі людських жертв.

Вчителі Броварів досі не отримали аванс за січень

09:57 – Четвер, 29 січня 2015
Наше видання отримало сигнал, що працівники шкіл міста досі не отримали аванс, хоча вже скоро кінець місяця. В Броварському управлінні освіти цю інформацію підтвердили.Ситуацію пояснюють тим, що відтепер фінансове забезпечення всіх українських шкіл здійснюватиметься за принципом надання освітньої субвенції з центру.

МАФія по-броварськи: кіоски ростуть, як гриби

09:53 – Четвер, 29 січня 2015
Чи доводилось вам дорогою до зупинки транспорту пробиратися через ряди торговельних споруд, аби вскочити в маршрутку? Чи звертали ви увагу на те, що у вашому дворі на місті дитячого майданчика якимось дивним чином з’явився кіоск? У більшості випадків такі малі архітектурні форми, - МАФи, - розташовані незаконно і можна вимагати їхньої перевірки.

Режим підвищеної готовності у Броварах: проінформований – значить захищений

09:45 – Четвер, 29 січня 2015
З 26 січня 2015 року Україна почала жити у режимі підвищеної готовності. Таке рішення затвердив Кабінет міністрів. По Луганській та Донецькій областям окремо введений режим надзвичайної ситуації (НС). «Громадський ревізор» спробував розібратися, що це означає та яким чином таке рішення позначиться на Броварах.

Біометричний бум

09:38 – Четвер, 29 січня 2015
В Україні вже виготовлено 1300 паспортів нового зразка. Тисяча з них – біометричні. За даними Державної міграційної служби з 21 по 22 січня вже 100 осіб стали щасливими власниками нових документів. Це ті, хто оформлював документ за прискореною процедурою. Ще 15 тисяч українців стоять у черзі. По всій країні вже обладнано 106 робочих місць із видачі біометричних паспортів. Обіцяють, що спеціальне обладнання ось-ось з’явиться і в Броварах.

Дитсадки переповнені, проте черг немає

09:31 – Четвер, 29 січня 2015
Переповнені дитсадки - одвічна проблема броварчан. І це зовсім не викликано переїздом значної кількості вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей. Своїх дітей завжди було багато, а комунальних дитсадків всього 17. «Громадський ревізор» вирішив перевірити ситуацію з дошкільними навчальним закладами в Броварах. Ми дізналися як влаштувати дитину в дитсадок та які проблеми можуть виникнути.

Житловий фонд перекладається на плечі українців. Держава умиває руки

09:18 – Четвер, 29 січня 2015
З часів отримання Україною незалежності система житлово-комунального господарства завжди вважалась тягарем. Рівень сплати комунальних послуг невідповідний, послуги надаються «так-сяк», а робота ЖЕКів вже стала притчею во язицех.

Чисте місто в руках у броварчан

09:06 – Четвер, 29 січня 2015
Чи відомо вам, що місто Бровари з року в рік потрапляє до рейтингу найкращих міст України? Аби зберегти позиції, броварчанам слід звернути увагу на таку важливу річ, як чистота у місті.

Обережно! Відкриті люки

08:57 – Четвер, 29 січня 2015
У Броварах і досі залишається невирішеною проблема відкритих каналізаційних люків. Нині на вулицях міста можна побачити немало «чорних дір», які перешкоджають руху автомобілів і становлять небезпеку для людей.

Кворум для «своїх»

08:50 – Четвер, 29 січня 2015
Депутати знизили кворум для проведення загальних зборів акціонерів до 50% + 1 акція замість 60%. Поки що, це стосується тільки тих акціонерних товариств, де частка держави складає 50% і більше, а з наступного року за новими правилами працюватимуть усі. Народні обранці запевняють, що таке рішення унеможливить зрив загальних зборів. Експерти ж впевнені, що знищення так званого «блокуючого пакету» відкриє шлях до чергового перерозподілу власності.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ