БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

БРОВАРЧАНИ ЇДУТЬ В РІО ЗА МЕДАЛЯМИ

09:34 – Четвер, 04 серпня 2016
Літні Олімпійські ігри без перебільшення – найвагоміша подія 2016 року. Вже завтра, 5 серпня, розпочнеться новий відлік часу і для спортсменів-олімпійців, і для мільйонів вболівальників усього світу. 17 днів у Ріо-де-Жанейро буде спекотно та гаряче, навіть якщо раптом почнеться злива. 10 500 атлетів з різних куточків світу зустрінуться у Бразилії для того, щоб поборотися за 306 комплектів нагород у 42 олімпійських дисциплінах. За даними Національного Олімпійського Комітету, захищати честь України на Олімпійських іграх будуть 206 спортсменів з 27 видів спорту. Представляти Бровари на найграндіознішій спортивній події чотириріччя будуть: Ігор Главан, Катерина Дерун, Дмитро Косинський та Ольга Голодна. Вони вже готові до боротьби і оптимістично налаштовані на високі результати.

В БРОВАРАХ ЗАПРАЦЮВАВ НОВИЙ МІСЬКИЙ ВЕБ-ПОРТАЛ

09:08 – Четвер, 04 серпня 2016
Новий офіційний портал Броварської міської ради розпочав свою роботу з 1 серпня. Розширена функціональність, сучасний дизайн та зручність у користуванні – це ще не все, що приваблює користувачів.Тож давайте познайомимось із порталом ближче.

ВІДТЕПЕР PROZORRO ПРАЦЮЄ НА ПОВНУ СИЛУ

09:01 – Четвер, 04 серпня 2016
Система, що до цього часу діяла у тестовому режимі, нарешті запрацювала в повному обсязі. З 1 серпня 2016 року дія Закону України «Про публічні закупівлі» розповсюджується на всіх замовників, які здійснюють закупівлю товарів, робіт та послуг за державні кошти. А це означає, що вся Україна тепер офіційно перейшла на систему «прозорих торгів». Наше місто не є винятком з правил, тож впевнено переходить на новий етап.

УТЕПЛЮЄМОСЬ ЗА ПРОГРАМОЮ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

08:56 – Четвер, 04 серпня 2016
Курс долару все вищий і вищий, тарифи на житлово-комунальні послуги все вищі та вищі. Лише кількість купюр у гаманцях українців залишається незмінною. Час заощаджувати! Про це знають українці, в цьому впевнена держава. Одна з державних пропозицій – долучення до урядової програми з утеплення житла. Згідно неї, держава частково відшкодовує суму кредиту фізичним та юридичним особам. На що саме користувачі програми можуть розраховувати, дізнавався “ГР”.

ДЕ ТА ЯК ВІДПОЧИВАЄ БРОВАРСЬКА МАЛЕЧА?

08:45 – Четвер, 04 серпня 2016
Літні канікули – заслужена нагорода школярам за їхній часом тернистий шлях до знань. Хтось від шкільних буднів ховається на подвір’ї власного будинку, хтось за містом (біля річки чи озера), а хтось за комп’ютером у компанії інтернету та ігор. Але це не всі варіанти літніх пригод. Які можливості для активного та веселого відпочинку пропонують дітям-пільговикам у Броварах, дізнавався “ГР”.

ОЛЕГ ОСТАПЧУК: «УСПІХ «АЛЮТЕХ-К» – ПОСЛІДОВНА РЕАЛІЗАЦІЯ ДОСТОЙНОЇ МЕТИ»

08:39 – Четвер, 04 серпня 2016
Бровари – місто промислове, місто, в якому ті, хто бажає досягти успіху, мають підтримку та усі умови для розвитку бізнесу. «Алютех-К» – підприємство з неабияким потенціалом, що працює в нашому місті вже протягом багатьох років.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ