БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

«Я– за чесні вибори!»

13:00 – Неділя, 18 жовтня 2015
Звернення Ігоря Сапожко, кандидата на посаду броварського міського голови

Інноваційне мислення– запорука якісної медицини

12:57 – Неділя, 18 жовтня 2015
З кожним роком технічний прогрес набирає нових обертів. А як же наша медицина? Встигає за новітніми технологіями чи топтається на місці? Відповідь на це питання з’ясовував «Громадський Ревізор»

Оселя дитячих талантів Будинок дитячої та юнацької творчості

12:44 – Неділя, 18 жовтня 2015
У вас підростає дитина, хлопчик чи дівчинка. Вчиться ходити, говорити, вже перші віршики декламує, підспівує популярні мелодії. І у батьків виникає логічне питання – що далі робити з талантами малого генія?

З кожним кроком ближче до Європи!

12:39 – Неділя, 18 жовтня 2015
Кожен броварчанин знає – він хоче жити в європейському місті. Але що він для цього робить? Як не прикро це констатувати, але здебільшого – нічого. Всі просто чекають змін, які повинна зробити влада, депутати, бізнесмени – хто завгодно, тільки не ми самі. Та, на щастя, не всі розділяють таку точку зору. Деякі просто беруть і роблять наше місто кращим

Наше місто– кольорове місто Як Бровари відсвяткували День художника

12:36 – Неділя, 18 жовтня 2015
Щорічно у другу неділю жовтня в Україні відзначається День художника. Чим відзначилося цього року святкування у Броварах, дізнавався «Громадський ревізор»

Потрійне свято на Покрову День захисника України в Броварах

12:21 – Неділя, 18 жовтня 2015
Свято козацької звитяги в рамках святкування Дня захисника України пройшло в Броварах на Покрову. Чи вдалося 14 жовтня об´єднати три свята в одне, дізнавався «Громадський ревізор»

Спортивний розвиток Броварів внадійних руках

12:10 – Неділя, 18 жовтня 2015
Ми вже нескінчену кількість разів повторювали, але це насправді так: Бровари – місто спорту! Втім, аби побудувати таке місто, організувати роботу гуртків, які виховують майбутніх чемпіонів та гордість нації, потрібні неабиякі зусилля. Ми вирішили завітати до броварського відділу молоді та спорту та поспілкуватися з його керівником, який балотується на посаду депутата міськради від партії «Єдність»

Кому взимку буде тепло? Як виконуються бюджетні програми потеплолічильникам на Київщині

12:06 – Неділя, 18 жовтня 2015
Зима не за горами, опалювальний сезон вже розпочато. «Громадський Ревізор» вирішив перевірити, як до нього підготувались в столиці та містах Київської області

Стоматологічна клініка Слаутинського: перші серед кращих!

12:00 – Неділя, 18 жовтня 2015
Проблеми зі здоров’ям завжди застають нас зненацька. То куди ж бігти, якщо у вас болить зуб? «Громадський Ревізор» вирішив проінспектувати першу у Броварах приватну стоматологічну клініку з гучною назвою «Науково‑практичний центр стоматології та медицини «Асклепіос». Що з цього вийшло, читайте в нашому матеріалі

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ