БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

«З турботою про кожного» : вагомі доповнення до міської програми

16:44 – П’ятниця, 12 серпня 2016
Міська програма «З турботою про кожного» - своєрідний маніфест влади, в якому викладено лиш деякі соціальні завдання, які хотілося б вирішити сьогодні і зараз. Під час останньої сесії до програми було внесено ряд доповнень. В чому полягають, кого стосуються та чи варто очікувати результату їх впровадження – розбирався «Громадський Ревізор».

Грудне вигодовування - запорука здоров’я малечі

15:06 – П’ятниця, 12 серпня 2016
Цього року наше місто долучилося до святкування Всесвітнього тижня грудного вигодовування. Як відомо, ця акція проводиться в усьому світі, починаючи з 1-го серпня. І це не випадковість, адже саме в цей день, далекого 1990 року, було прийнято Декларацію про захист, заохочення та підтримку грудного вигодовування. В умовах сучасності питання залишається актуальним, тому популярне свято не могло оминути Бровари.

Кредитна кабала Як відмовитися від кредитів, що нав’язує «Ощадбанк»

14:03 – П’ятниця, 12 серпня 2016
Право вибору для сучасної людини має велике значення. Особливо у питаннях кредитування. В нашій нестабільній економічній ситуації, будь-яка співпраця з банками пов’язана з ризиками, страхами та сумнівами.

Броварам - якісних перевізників

13:21 – П’ятниця, 12 серпня 2016
У нашому місті в черговий раз проводиться конкурс на перевезення пасажирів на міських маршрутах загального користування. Цього разу - для маршрутів  № 2 та № 3.

Особливі дітки, особливі потреби, особлива турбота та увага…

12:29 – П’ятниця, 12 серпня 2016
"Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця", - так звертався до вчителів один із найвеличніших педагогічних діячів сучасності В.О. Сухомлинський.

Аукціон зупинено. Що далі?

12:22 – П’ятниця, 12 серпня 2016
Доля сумнозвісного броварського гуртожитку, який не так давно ледь не продали з торгів разом з мешканцями, залишається у центрі уваги якщо не громадськості, то правоохоронних органів точно. Що ж зараз відбувається у справі та чим «серце заспокоїться» дізнавався «Громадський Ревізор».

«Деревопад» у Броварах - як грім серед ясного неба?

11:48 – П’ятниця, 12 серпня 2016
Зелена окраса міста та легені нашої планети - дерева відіграють важливу роль у підтримці балансу кисню. Щоправда, бувають випадки, коли ці помічники можуть і завдати шкоди. Масивні гілки та крони дерев, що буйно розростаються, час від часу завдають клопотів як самим громадянам, так і їх майну.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ