БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

БРОВАРИ ОБРАЛИ НОВУ ВЛАДУ! РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ У ЦИФРАХ ТА ПЕРСОНАЛІЯХ

10:57 – П’ятниця, 20 листопада 2015
Місцеві вибори в Броварах відбулися! На відміну від Києва нам не «загрожує» другий тур. Тож можна підвести остаточні підсумки. Броварська міська виборча комісія вже затвердила офіційні результати. За цими даними маємо наступний розклад сил в «Броварському парламенті»:

РАЗОМ ДО НОВОГО МАЙБУТНЬОГО ПЕРША СЕСІЯ БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

02:39 – П’ятниця, 20 листопада 2015
Члени ТВК, переобраний мер, новообрані депутати, воїни АТО, представники громади та співробітники виконкому - таким було багаточисельне представництво у великій залі РДА, де відбулася перша установча сесія Броварської міської ради VII скликання. Що там відбувалося бачив «Громадський Ревізор».

ВОДОВУГІЛЬНІ КОТЕЛЬНІ ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ В БРОВАРАХ

00:28 – П’ятниця, 20 листопада 2015
Перехід на альтернативні види палива - не просто інновація, а нагальна вимога сьогодення. Адже при стрімкому зростанні цін на традиційний газ, не тільки окремо взяті господарі, а й керівники населених пунктів активно шукають шляхи виходу з непростої економічної ситуації.

СВІТИТЬ, ТА НЕ ГРІЄ

00:18 – П’ятниця, 20 листопада 2015
Світлофорні об’єкти є чи не найважливішими приладами у організації руху транспорту. Вони цілодобово невтомно розводять транспортні потоки на перехрестях, «переводять» через дорогу пішоходів та знов надають зелене світло для автомобілів. «Громадський Ревізор» вирушив на перевірку міських світлоточок.

КАПАТИ ЧИ НІ? ЧИ ПОТРІБНА БРОВАРЧАНАМ ВАКЦИНАЦІЯ ВІД ПОЛІОМІЄЛІТУ

23:48 – Четвер, 19 листопада 2015
Останнім часом Броварами ширяться чутки про епідемію поліомієліту в Україні та браковану вакцину, яку вводять маленьким пацієнтам у броварських лікарнях. «Громадський Ревізор» вирішив розібратися що з цього правда, а що вигадки пліткарів

БРОВАРСЬКІ ДОРОГИ - РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

23:03 – Четвер, 19 листопада 2015
Магістралі, автошляхи, траси та стежини – все це по суті дороги, які ведуть з пункту А в пункт Б. І від того, в якому стані вони знаходяться, залежить безпека як водіїв та пасажирів, так і пішоходів. «Громадський Ревізор» вирішив проінспектувати стан дорожнього господарства Броварів, підвести підсумки виконання ремонтних робіт за рік та зазирнути в плани на наступний.

ПОЛЮВАННЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЯК У БРОВАРАХ БОРЮТЬСЯ ЗІ СТИХІЙНОЮ ТОРГІВЛЕЮ

22:56 – Четвер, 19 листопада 2015
Комісія з благоустрою взяла за правило щотижня проводити рейди містом у пошуках несанкціонованих точок стихійної торгівля. Під час однієї з таких перевірок до комісії приєднався і «Ревізор». Що з цього вийшло – читайте далі.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ