БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

ДЕНЬ ЗНАНЬ У БРОВАРАХ ШКІЛЬНІ ПОДВІР’Я НАПОВНИЛИСЬ ДИТЯЧИМ ГАЛАСОМ

14:11 – П’ятниця, 02 вересня 2016
1 вересня – дата особлива. Для мільйонів батьків та їх школяриків новий рік приходить не тільки взимку, але й з першим осіннім днем. Кожного Першого вересня починається новий відлік часу – черговий навчальний рік. Як у школах міста вітали першокласників, бачили журналісти «Громадського Ревізора».

ГОТУЄМОСЬ ДО ШКОЛИ РАЗОМ!

11:17 – П’ятниця, 02 вересня 2016
Підготовка до школи – справа нелегка. Ручки, олівці, альбоми, зошити, щоденники… і обов’язково із зображенням улюбленої зірки. Грошей не вистачить на всі «хочу» і «треба». Збори до 1 вересня, без перебільшення, – нагальна проблема усіх батьків. Аби підтримати броварські родини, у нашому місті в рамках міської комплексної програми «Назустріч дітям» була запроваджена акція «Портфелик».

ПОДВІЙНЕ СВЯТО ЗАВДЯКИ «АЛЬЯНС НОВОБУД»

10:58 – П’ятниця, 02 вересня 2016
Цьогорічний ювілейний День Незалежності приніс броварчанам та численним гостям нашого міста чимало приємних сюрпризів та несподіванок. Однак, по-справжньому особливим цей день став для трьох броварських сімей. Під час офіційних урочистостей у присутності багатотисячної громади Київської області губернатор Київщини Максим Мельничук вручив ключі від трикімнатних квартир родинам Чубатенків, Фатєєвих та Дубель.

ДО ПЕРШОГО ВЕРЕСНЯ – ГОТОВІ!

09:27 – П’ятниця, 02 вересня 2016
Підготовка до першого вересня усіх навчальних закладів міста була надзвичайно плідною. Щоб зустрічати школярів та провадити їх у новий навчальний рік, закладам освіти потрібно бути добре підготованими та причепуреними. «Громадський ревізор» об’їхав усі школи міста, щоб на власні очі побачити, що було зроблено за час літніх канікул.

Яка вишиванка пасує Перемозі

08:12 – П’ятниця, 02 вересня 2016
Перший етап реконструкції чи не найбільш обговорюваного проекту – реконструкції міського парку Перемоги – стартував. Перлину Броварів планують одягнути в кольори національної вишивки. Що ще планується найближчим часом та у перспективі – дізнавався «Громадський Ревізор»

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ