БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

НЕДИТЯЧІ ВИТРАТИ СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ КОШТУЄ ХОДИТИ В ДИТЯЧИЙ САДОЧОК В БРОВАРАХ

13:53 – Четвер, 26 листопада 2015
Сьогодні «Громадський Ревізор» знов підіймає питання дитячих садочків. Скільки коштує навчатися у садочку? Чи справді черга така, що записуватися треба ще до народження дитини? Відповіді на ці питання читайте далі в матеріалі.

ЧИ ГОТОВІ «КОМУНАЛЬНІ САНИ» ДО ЗИМИ?

13:47 – Четвер, 26 листопада 2015
Зима в Броварах, як показує практика, приходить зненацька. Перші хуртовини та ожеледиця стають справжнім випробуванням на міцність для комунальників. Тож, «Громадський Ревізор» вже зараз вирушив перевіряти готовність техніки до зими.

ВОДІЙ, БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ! АБО ЗВІДКИ БЕРУТЬСЯ «ЛЕЖАЧІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ»

13:41 – Четвер, 26 листопада 2015
«Лежачі поліцейські» – це ніби візуалізація яблука розбрату броварської громадськості. То їх дуже мало, а то вже дуже багато. Пішоходи кричать, що треба їх ставити ледве не на кожному кроці, а автовласники, навпаки, здіймають галас щодо розбитої ходової та постійних візитів в автосервіс. «Громадський Ревізор» вирішив таки розібратися хто правий, а хто винен в цій ситуації.

ЖУРНАЛІСТИ ТА ЛІКАРІ КОГО ВИПУСТЯТЬ У ЖИТТЯ ЦЬОГО РОКУ БРОВАРСЬКІ СЕРЕДНІ ШКОЛИ

13:33 – Четвер, 26 листопада 2015
Пам’ятаєте, ким ви хотіли бути в дитинстві? Суперзіркою? Лікарем? Можливо, космонавтом? Цікаво, а ким хочуть бути сучасні діти? «Громадський Ревізор» провів власне опитування та виявив, які професії в фаворі серед цьогорічних випускників.

Чи змінилося життя на краще? Як насправді дотримуються графіку броварські маршрутки

13:27 – Четвер, 26 листопада 2015
ЛІД Конкурс на перевізників по міським автобусним маршрутам завершився вже декілька місяців тому. Але чи зітхнули броварчани з полегшенням?

ТЕАТР ПОЧИНАЄТЬСЯ… ТЕАТР ПОЧИНАЄТЬСЯ?!

13:22 – Четвер, 26 листопада 2015
У Броварах, звичайно, можна знайти розвагу до душі – клуби, кінотеатр, Льодова арена, врешті-решт величезна кількість гуртків та об’єднань за інтересами. Не вистачає одного, але надзвичайно важливого виду мистецтва – театру!

ВІДЧИНЯЙТЕ, ПОЛІЦІЯ! ПОЛІЦЕЙСЬКА РЕФОРМА ПОЧАЛА ДІЯТИ В БРОВАРАХ

13:17 – Четвер, 26 листопада 2015
З 7 листопада в Україні вступив в силу закон «Про національну поліцію». «Громадський Ревізор» вирішив розібратися в усіх тонкощах нової системи та зрозуміти, до яких наслідків може привести реформа.

БРОВАРСЬКІ ЗУПИНКИ: КАРДИНАЛЬНОГО ОНОВЛЕННЯ НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ

13:13 – Четвер, 26 листопада 2015
Більшість городян щодня користується громадським транспортом, а отже і зупинками або як ще їх називають павільйонами очікування. «Громадський Ревізор» провів інспектування.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ