БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

РІК ЗМАРНОВАНИХ НАДІЙ ЧИМ ЗАПАМ’ЯТАВСЯ БРОВАРЧАНАМ РІК РОБОТИ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ?

17:17 – Четвер, 03 грудня 2015
У грудні виповнюється рівно рік з початку роботи Верховної Ради України поточного VIII скликання. Рік тому українці обрали перший після Революції Гідності склад Парламенту, який на думку багатьох повинен був стати дійсно народним, гідним ідеалів Майдану та пам’яті героїв Небесної Сотні. Чи сталося так, як бажалося? Настав час підбити попередні підсумки. Тож «Гро­мадський Ревізор» вирішив дати свою оцінку діяльності народних депутатів на прикладі нашого міста. А заодно поцікавитись думкою самих броварчан з цього приводу.

ВИПРОБУВАННЯ ПЕРШИМ СНІГОМ

16:57 – Четвер, 03 грудня 2015
ВИПРОБУВАННЯ ПЕРШИМ СНІГОМ Перший день зими ознаменувався першим снігопадом. Чи справилися комунальники з проявами зимової негоди дізнавався «Громадський Ревізор»

СТЕРЕЖИСЬ АВТОМОБІЛЯ! СКІЛЬКИ ЩЕ БРОВАРИ БУДУТЬ АВАРІЙНИМ МІСТОМ?

16:54 – Четвер, 03 грудня 2015
Останнім часом майже щотижня у Броварах стаються аварії чи аварійні ситуації на дорозі. У деяких випадках водії відбуваються звичайним переляком та пом’ятим бампером, а у інших доходить до летальних наслідків. «Громадський Ревізор» вирішив проаналізувати чому так відбувається

ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА: ТАЛОНЧИК НА ЗДОРОВ’Я

16:42 – Четвер, 03 грудня 2015
Хворіти – справа неприємна, а надто, коли хворіють діти. Зараз, коли розпочинається пора повального чхання, кашляння та шморгання носами, ми вирішили завітати до Броварської дитячої поліклініки та подивитися, чи справляються з навалою маленьких пацієнтів броварські лікарі

ЕНЕРГЕТИЧНА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ: УСПІШНИЙ ПРИКЛАД БРОВАРІВ

16:34 – Четвер, 03 грудня 2015
Всім відомо, що Україна сьогодні - енергодефіцитна країна. У цій ситуації одним з рятівних напрямків є збільшення частки використання альтернативних джерел енергії. Бровари кілька років тому знайшли таку альтернативу. Про те, як працює модель і що в результаті співпраці отримують місто та інвестор, дізнавався «Громадський Ревізор».

КРОНУВАННЯ ДЕРЕВ: НЕЕСТЕТИЧНО, АЛЕ КОРИСНО

16:30 – Четвер, 03 грудня 2015
Дільниця «Зеленого господарства» Комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» проводить чимало робіт на території парків та скверів нашого міста. Один з видів діяльності – кронування дерев

ОДИН КОНЦЕРТ ДОБРЕ, А ДВА - ЩЕ КРАЩЕ!

16:24 – Четвер, 03 грудня 2015
У п’ятницю, 27 листопада, в міському культурному центрі «Прометей» було гаряче. Одразу два заходи: звітний концерт театру народної пісні «Слов’яночка» та благодійний захід «Діти проти війни». Як це було бачив «Громадський Ревізор».

«ПОЛІНЕЗІЙСЬКА ЗИМА» У БРОВАРАХ. БЛАГОДІЙНИЙ ГАЛА-КОНЦЕРТ «ПОДАРУЙ НАДІЮ»

14:55 – Четвер, 03 грудня 2015
«Для добрих справ не має відповідної години. Добрі справи потрібно робити постійно!» Саме з таким гаслом живуть і працюють у фонді допомоги онкохворим «Інна». У минулу неділю, 29 листопада, відбувся черговий благодійний вечір по збору коштів на допомогу підопічним фонду за участі не тільки броварчан, але й столичних зірок шоу-бізнесу. Обійти стороною такий захід «Громадський Ревізор» просто не зміг. Тому з пилу-жару ділимося з Вами ексклюзивними подробицями.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ