БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

ЩО, ДЕ, КОЛИ – ДЕНЬ МІСТА БРОВАРИ В ДЕТАЛЯХ ТА ПОДРОБИЦЯХ

12:24 – Четвер, 15 вересня 2016
 Соцмережі вже масово розповсюджують заходи, якими ось-ось «вибухнуть» Бровари під час святкування свого 386-го дня народження. Для тих, хто ще не встиг детально вивчити та запам’ятати всі локації, де обов’язково варто побувати, «Громадський Ревізор» зібрав докупи все найцікавіше та найяскравіше. Тож як саме ми разом з вами святкуватимемо День міста-2016? Читайте, запам’ятовуйте і не кажіть, що вас не попереджали!

МАЙДАНЧИК «РОШЕН» ЗНАЙШОВ НОВЕ МІСЦЕ

11:21 – Четвер, 15 вересня 2016
10 років тому корпорація «Рошен» подарувала нашому місту дитячий майданчик. Не один рік він радував малечу з усього району Торгмаш, але цьому на жаль, прийшов край.

БРОВАРСЬКИЙ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР ЙДЕ НА РОЗШИРЕННЯ

09:47 – Четвер, 15 вересня 2016
 Підтримка та опіка соціально незахищених громадян є не лише проявом людяності та співчуття. Це невід’ємний елемент у повно цінному функціонуванні державного апарату. У Броварах є установа, що забезпечує соціальне обслуговування для громадян похилого віку, інвалідів та осіб, що перебувають у складних життєвих обставинах. Приємним фактом залишається те, що вона розвивається.

МІСТО РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

08:48 – Четвер, 15 вересня 2016
 Створення безбар’єрного середовища в умовах сьогодення надзвичайно актуальне для людей з особливими потребами. Вони живуть повноцінним життям: створюють сім’ї, виховують дітей, займаються спортом, відвідують салони краси, водять машину. Єдине, що заважає маломобільним групам населення відчувати себе повноцінними та впевненими – недостатня адаптованість міського середовища до їхніх потреб.

ПОДАТОК НА НЕРУХОМІСТЬ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

08:18 – Четвер, 15 вересня 2016
 Громадяни цього року вперше сплачуватимуть податок за нерухоме майно, яким вони володіли у 2015 році. Хоча термін для сплати, встановлений законодавством, сплив ще 28 серпня, у громадян залишається багато питань до фіскальних органів. «Громадський Ревізор» вирішив розібратись у тонкощах оподаткування та дати відповіді на найбільш поширені запитання.

ПОШТА РЕВІЗОРА

07:31 – Четвер, 15 вересня 2016
Шановні читачі! До редакції газети "Громадський Ревізор" надходить багато листів та дзвінків із запитаннями та пропозиціями. Ми продовжуємо публікувати відповіді на підняті Вами найактуальніші проблеми міста Бровари. Пишіть нам і ми обов’язково Вам відповімо.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ