БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

БРОВАРСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ ЯК МІСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ ЗМІНЮЮТЬ МІСТО НА КРАЩЕ

13:46 – Четвер, 10 грудня 2015
Коли кажуть про необхідність залучення інвестицій в Бровари, здебільшого очікують, що інвестор не тільки отримуватиме прибутки, але і візьме активну участь в розбудові самого міста. І це справедливо. Адже крім законодавчих обов’язків створювати нові робочі місця та поповнювати бюджет податками, є ще й моральна сторона діяльності будь-якого бізнесмена, а саме – участь в житті міста, підтримка загальноміських програм та соціальних проектів. Згадайте найвідоміших підприємців минулого. Відомий київський цукрозаводчик Терещенко витрачав колосальні кошти на розвиток Києва, будував лікарні та інститути. Впевнені, що робив він це абсолютно свідомо без будь-якого тиску з боку влади. Тому що розумів – він робить майбутнє свого міста.

СВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

13:35 – Четвер, 10 грудня 2015
Новорічна пора готує безліч сюрпризів не тільки для малечі, яка вірить у Діда Мороза та Снігуроньку, але й для усіх, хто не бажає прощатися з казкою новорічних сподівань, незалежно від віку. Напередодні новорічно-різдвяних свят «Громадський Ревізор» вирішив поцікавитися – що ж відбуватиметься у Броварах напередодні та у перші дні Нового 2016 року

МАНДРУЮЧІ КНИЖКИ: ЧИ ПРИЖИВЕТЬСЯ ІДЕЯ БУККРОСИНГУ У БРОВАРАХ?

13:27 – Четвер, 10 грудня 2015
Сучасне життя чи не щодня пропонує нам нові поняття та терміни. Час йде вперед, добре забуте «старе» доповнюється новими віяннями. Щось подібне можна сказати про «буккросинг» - нове обличчя старої добре відомої бібліотеки

БЕЗКОШТОВНИЙ WI-FI У БРОВАРАХ: СТОЛИЦІ І НЕ СНИЛОСЬ

13:20 – Четвер, 10 грудня 2015
«Ревізор» вирішив прогулятися центральним парком та самостійно перевірити, як працює громадський Wi-Fi.

ЯК БРОВАРИ СПРАВЛЯЮТЬСЯ З НЕЗАКОННОЮ РЕКЛАМОЮ АЛКОГОЛЮ

13:00 – Четвер, 10 грудня 2015
Пам’ятаєте популярну жартівливу пісню 90-х «Если б море было пивом, я б дельфином был счастливым»? Так от, дивлячись на вулиці Броварів, відчуваєш себе тим самим дельфіном. Та чи щасливим?

ГАБАРИТНИЙ НЕГАБАРИТ: КУДИ ПОДІТИСЯ СТАРОМУ ДИВАНУ?

12:50 – Четвер, 10 грудня 2015
Всесвітньовідомий фізик Нільс Бор якось сказав: «Людство не загине в атомному кошмарі, воно задихнеться у власних відходах». І судячи з того, як сьогодні поводяться люди, його пророкування має всі підстави для здійснення

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ У БРОВАРАХ: ПЕРЕОСМИСЛЕННЯ СВЯТА

12:35 – Четвер, 10 грудня 2015
З 6 грудня 1993 року українські вояки мають власне професійне свято. Як проходило цього року у Броварах святкування Дня Збройних Сил бачив «Громадський Ревізор».

МІСТО БЕЗ ОКОЛИЦЬ: ЛАД ПОВИНЕН БУТИ ВСЮДИ

12:32 – Четвер, 10 грудня 2015
Існує величезна кількість правил. Є такі, про які відомо кожному – наприклад, правила дорожнього руху, граматики, етикету. А є правила, про які мало хто знає достеменно, однак, якщо вони порушуються, то результат бачать усі. Ось як, наприклад, порушення правил благоустрою у місті.

«ПОВІР У СЕБЕ»: ОСОБЛИВИЙ ДИТЯЧИЙ ФЕСТИВАЛЬ

12:21 – Четвер, 10 грудня 2015
На початку грудня у Броварах відбувся незвичний захід - дев’ятнадцятий фестиваль для дітей з особливими потребами з символічною назвою «Повір у себе»

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ