БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

БРОВАРСЬКІ ІНВЕСТИЦІЇ У СВОЄМУ ДОМІ МИ САМІ ПОВИННІ НАВОДИТИ ЛАД

11:56 – П’ятниця, 18 грудня 2015
У минулому випуску «Громадського Ревізору» ми розпочали цикл статей про місцеві підприємства, які займають активну соціальну позицію та допомагають Броварам змінюватися на краще. Сьогодні у центрі нашої уваги ще декілька міських організацій – ТОВ «Бриз»,ТОВ «СПМК-2 Теплицятехмонтаж» та група компаній «Бротеп»

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ВИКОНУЄ БАЖАННЯ ПІДКАЗКА ДЛЯ БАТЬКІВ ВІД НОВОРІЧНИХ ЕЛЬФІВ

11:51 – П’ятниця, 18 грудня 2015
Наближається найчарівніша пора року – новорічні свята. І «Громадський Ревізор» вирішив приміряти на себе незвичний костюм різдвяного ельфа та вивідати у маленьких хлопчиків та дівчаток що вони хочуть отримати від Святого Миколая на свята. Отже, батькам на замітку.

«АЛЛО! КОМУ ПОСКАРЖИТИСЯ?»

11:29 – П’ятниця, 18 грудня 2015
«Служба мера» або «гаряча лінія мерії» в різних варіантах та інтерпретаціях існує в багатьох містах України. Чи є плани по створенню подібної служби у нас в Броварах – дізнавався «Громадський Ревізор».

БЛИЖЧЕ ДО НЕБА В БРОВАРАХ БУДУЮТЬ ЛІТАКИ

11:26 – П’ятниця, 18 грудня 2015
Що ви знаєте про українську авіацію? Знаєте назви «передовиків» виробництва? Державне підприємство «АНТОНОВ», що за 20 років незалежності випустило 17 літаків, чи може «МОТОР-СІЧ», що виробляє двигуни, які не використовують навіть вітчизняні компанії? А чи знаєте ви, що саме під нашим носом набирає обертів нове українське авіа-конструкторське підприємство?

МАЙДАНЧИКИ МАМИНОЇ МРІЇ

11:24 – П’ятниця, 18 грудня 2015
Бровари останніми роками переживають справжній дитячий бум. Зважаючи на значну кількість, молодих матусь з дітками вже, мабуть, можна виділити в окрему категорію городян. Саме у них ми вирішили поцікавитися якістю броварських дитячих майданчиків.

ХОЧУ БУТИ ТЕЛЕ-ЗІРКОЮ!

11:20 – П’ятниця, 18 грудня 2015
Нещодавно у Броварах з’явилася телешкола. Цікава назва, цікаві ролики. Ось і «Ревізору» стало цікаво, чому ж навчають юних броварчан у цій незвичайній школі. Домовляємося про зустріч та вирушаємо прямісінько на заняття «АБО телешколи».

СКІЛЬКИ КОШТУЄ РЕМОНТ В ПІД’ЇЗДІ? АЛГОРИТМ В ГРОШАХ ТА НЕРВАХ

11:16 – П’ятниця, 18 грудня 2015
Останнім часом броварчани все частіше просять зробити ремонт у під’їздах. Чи не на кожному подвір’ї від мешканців можна почути нескінченний потік скарг. У когось проводка коротить, у когось фарба на стінах полущилась, а хтось і взагалі живе під дахом, що протікає. Це й не дивно, адже більшості броварських будинків вже більше 50 років. То що ж робити броварчанам, аби покращити умови проживання?

БОРОТЬБА З МАФАМИ ЗА І ПРОТИ ТИМЧАСОВИХ СПОРУД

11:11 – П’ятниця, 18 грудня 2015
Броварчани розділилися на два табори. Хтось кричить про необхідність звільнити місто від МАФів, а хтось навпаки готовий грудьми лягти, але не дати владі знести улюблену точку під під’їздом. То хто ж правий, а хто винен в цій суперечці? «Ревізор» вирішив вислухати думку обох сторін та зробити власні висновки.

ШТУЧНА АРОМАТИЗАЦІЯ ОЗЕР

11:07 – П’ятниця, 18 грудня 2015
Ось уже досить тривалий час комунальники проводять справжні «бойові дії» на перехресті вулиць Вербної та Радгоспної. Що насправді відбувається у цьому мікрорайоні дізнавався «Громадський Ревізор».

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ