БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

ПЕРШИЙ МЛИНЕЦЬ ГРУДКОЮ! АБО ЧОМУ СЕСІЯ НОВОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПЕРЕТВОРИЛАСЯ НА ЦИРКОВУ ВИСТАВУ У ДВОХ ДІЯХ?

10:00 – П’ятниця, 25 грудня 2015
Якщо не брати до уваги першу сесію міської ради нової каденції, яка була суто установчою, то першою офіційною сесією, на якій мали б розглядатися важливі питання, можна вважати 2-гу позачергову сесію міської ради, яка відбулася 17-го та 22-го грудня. Чому сесія тривала два дні і чому деякі питання так і не були розглянуті - читайте в нашому матеріалі.

ПЕРШИЙ ДОКУМЕНТ – ЩЕ В ПОЛОГОВОМУ

09:34 – П’ятниця, 25 грудня 2015
Народження дитини – найбільша радість у житті, але одночасно і велика порція клопоту. І починається все з оформлення свідоцтва про народження.

Сквер на Симоненка – бути чи не бути?

09:31 – П’ятниця, 25 грудня 2015
Таким, майже Шекспірівським питанням переймаються нині і міські чиновники, і власники квартир нового мікрорайону Броварів, що на очах виріс на місці колишніх занедбаних земель.

ХТО ОБЗИВАЄТЬСЯ, ТОЙ САМ ТАК І НАЗИВАЄТЬСЯ ЯК БРОВАРСЬКІ ДЕПУТАТИ ЗЕМЛЮ ЗАХОПЛЮЮТЬ

09:27 – П’ятниця, 25 грудня 2015
Громадський активіст Броварів, а нині новообраний депутат міської ради від БПП Леонід Черепейнік перетнув «червону лінію» законності… в прямому сенсі! Будуючи величезний паркан, депутат «прихватизував» собі частину вулиці. «Громадський Ревізор» спробував розібратись в цій ситуації і допомогти господарю будинку зрозуміти, де закінчуються його права.

СВІТЛА ВИСТАЧИТЬ НА ВСІХ! ЧИ БУДУТЬ В БРОВАРАХ «ВІЯЛОВІ» ВІДКЛЮЧЕННЯ

09:14 – П’ятниця, 25 грудня 2015
Наближається Новий Рік, а Кабінет Міністрів вже прийняв постанову «Про особливий стан в енергетиці України», що передбачає «віялові» відключення світла… То хто ж буде зустрічати 2016 біля яскравої мерехтливої ялинки, а хто матиме романтичну вечерю при свічках, дізнавався «Громадський Ревізор».

ЄВРОПА ЧИ РАДЯНСЬКИЙ СОЮЗ? НА ЯКОМУ РІВНІ В БРОВАРАХ ЗНАХОДИТЬСЯ ДЕРЖАВНА МЕДИЦИНА

09:05 – П’ятниця, 25 грудня 2015
А коли ви в останній раз були у лікаря? І чому так давно? Більшість броварчан звикли терпіти до останнього і звертатися до лікарні лише, коли «припече». А як же щорічні обстеження? Звідки така нелюбов до закладів медицини? Розбирався «Громадський Ревізор».

У БРОВАРИ ПРИЙШОВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

17:33 – Четвер, 24 грудня 2015
Ось і розпочалася незвичайна казкова пора. День святого Миколая традиційно розпочинає цикл новорічно-різдвяних святкувань. Про те, як 19 грудня святкували у Броварах – читайте далі

СОРРІ, МОНТЕССОРІ: АБО СКЛАДНОЩІ СУЧАСНОГО НАВЧАННЯ

15:24 – Четвер, 24 грудня 2015
У Броварах десять загальноосвітніх шкіл, декілька з них спеціалізовані, є гімназія та приватні школи. То куди ж краще всього віддати свою дитину, аби через 11 років з навчального закладу вийшов готовий до ВУЗу абітурієнт?

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ