БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

БЛИСКАВИЧНИЙ БЮДЖЕТ – 2016

10:44 – Середа, 30 грудня 2015
Основний фінансовий документ, згідно якого житиме та розвиватиметься місто у наступному році, було прийнято практично миттєво. Чи то депутати настільки прискіпливо вивчили всі питання, чи сподіваються на те, що внесенням змін поступово виправлять всі недоліки, але питань при обговоренні проекту бюджету 2016 року було порівняно небагато. «Громадський Ревізор» детально вивчив прийняте рішення та побачив наступне.

БРОВАРСЬКА ДЕКОМУНІЗАЦІЯ КУТУЗОВА НА МУДРОГО, А ВОЗЗ’ЄДНАННЯ НА НЕБЕСНУ СОТНЮ

09:47 – Середа, 30 грудня 2015
У п’ятницю, 25 грудня, на четвертій позачерговій сесії міської ради було прийняте рішення про перейменування 70 броварських вулиць. «Громадський Ревізор» наводить повний перелік старих та нових назв*

КУДИ ПОДІТИ ДИТИНУ В НОВОРІЧНІ СВЯТА? ТОП-7 ВІД «ГРОМАДСЬКОГО РЕВІЗОРА»

08:35 – Середа, 30 грудня 2015
Вже за декілька днів настане Новий Рік. І, хоч цього року погода за вікном не дуже новорічна, дитячі канікули в школах та садочках ніхто не скасовував. А що ж робити батькам, для багатьох з яких переддень Нового Року – найприбутковіший період? «Ревізор» вирішив запропонувати броварчанам 7 найяскравіших подій зимових канікул, де можна відпочити з дитиною.

РІК, ЩО МИНАЄ: ЯСКРАВЕ ТА ВАГОМЕ

08:17 – Середа, 30 грудня 2015
Кінець року – пора, коли підводять підсумки та згадують все хороше, що відбулося за поточний рік. Провівши власне соціологічне опитування, «Громадський Ревізор» з’ясував, які ж події, на думку броварчан, були найголовнішими у році, що минає.

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ БРОВАРСЬКОЇ МАЛЕЧІ

08:05 – Середа, 30 грудня 2015
Неможливо уявити Новий рік без веселощів, чарів, подарунків та сюрпризів. І дорослі, а надто діти, чекають цього казкового періоду, який пахне хвоєю та мандаринами, світиться різнокольоровими вогниками гірлянд та блискітками традиційного «дощику». А як же інакше, адже саме на Новий рік можна побачити справжні дива, потрапити в казку та стати яким завгодно героєм – Суперменом, Принцесою, Феєю або на крайній випадок одним з семи гномів.

ЧИСТО ТАМ, ДЕ ПРИБИРАЮТЬ

08:01 – Середа, 30 грудня 2015
Щодня кожен з нас ходить «по дорозі». По дорозі на роботу, по дорозі до школи, по дорозі до магазину чи лікарні. І часто ми навіть не задумуємося над тим, що ці самі дороги, а разом з ними і автошляхи, якими рухається громадський транспорт та приватні автомобілі, хтось прибирає.

СУБСИДІЙНЕ МЕЦЕНАЦТВО СКІЛЬКИ БРОВАРЧАНАМ ПЛАТИТИ ЗА ТЕПЛО?

07:36 – Середа, 30 грудня 2015
На сьогоднішній день субсидію у Броварах отримують 11550 домогосподарств, тобто більш ніж одинадцять тисяч броварських сімей не хапаються за сердечні краплі в день оплати комунальних послуг

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ