БРОВАРИ +11
НБУ USD 27.37

ПОДАТОК НА НЕРУХОМІСТЬ-2016: ТЕПЕР ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!

15:55 – Четвер, 04 лютого 2016
КВАРТИРИ БРОВАРЧАН ПЛОЩЕЮ ДО 80 КВ.М ВКЛЮЧНО ЗВІЛЬНИЛИ ВІД ПОДАТКІВ. ТА ЧИ ЗАПРАЦЮЄ ТАКА ПІЛЬГА В 2016 РОЦІ?

ВАШ ДІМ – ВАШІ ПРОБЛЕМИ: НА ПОРОЗІ РЕФОРМИ

15:52 – Четвер, 04 лютого 2016
Набув чинності Закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках». Хоча він містить серйозні зміни в системі управління житловими будинками, сьогодні мало хто з мешканців всерйоз цікавиться в чому ж полягають нововведення. «Громадський Ревізор» вирішив прояснити для городян наше недалеке майбутнє.

ЧИ ПОЧУЄМО Й НАДАЛІ: «ГОВОРЯТЬ БРОВАРИ»? ХТО ТА НАВІЩО ЗНИЩУЄ БРОВАРСЬКЕ РАДІО

15:08 – Четвер, 04 лютого 2016
Єдиний засіб масової інформації, що дає можливість почути живе слово, передати рідним голосове вітання, дізнатися про події з «перших вуст» - Броварське міськрайонне радіомовлення – після останньої сесії міської ради знаходиться на межі знищення. Трохи суб’єктивного та багато цитат. Читайте, аналізуйте, робіть висновки...

С ВІТИТЬ ЧЕРЕЗ РАЗ ЧОМУ В БРОВАРАХ ТАК ЧАСТО ВИХОДЯТЬ З ЛАДУ СВІТЛОФОРИ?

14:49 – Четвер, 04 лютого 2016
Від безперебійної роботи світлофорних об’єктів залежить безпека руху не тільки автомобілістів, а й пішоходів. «Громадський Ревізор» вирішив поцікавитись – які ж основні причини, що призводять до несправності цих важливих «регулювальників»

КОМУ І ГАЗ – ПОВІТРЯ БРОВАРСЬКІ ГАЗОВИКИ-НЕЛЕГАЛИ

14:40 – Четвер, 04 лютого 2016
У минулому номері нашої газети ми повідомляли читачів, що у Броварах створено робочу групу для перевірки газових заправок. Далі – розгорнутий матеріал про «незаконних газовиків»

ХТО ОСТАННІЙ В ПЕРШИЙ КЛАС? ПОВАЛЬНА ПАНІКА ТА ШТУЧНІ ЧЕРГИ В БРОВАРСЬКИХ ШКОЛАХ

13:01 – Четвер, 04 лютого 2016
З кожним роком «шкільна» ситуація все більше загострюється. Населення росте, а школи не гумові… Доводиться набирати не два- три перші класи, а по 5-7. Але от в одних школах чергу на «перший дзвоник» займають ледве не з сьомої години ранку 1 січня аби подати документи, а в іншій за півроку прийому документи подали на 15-20 дітей. Чому так розбирався «Громадський Ревізор»

АРЕНА ДЛЯ ЕКСТРЕМАЛІВ КОМУ І НАВІЩО ПОТРІБЕН СТАДІОН «СПАРТАК»

11:53 – Четвер, 04 лютого 2016
Наша історія не нова і тягнеться вже не перший рік. В центрі міста видніється занедбана споруда, що носить горду назву «Центральний стадіон». А на ділі – звичайна розвалюха, що псує зовнішній вигляд міста. Та на це депутатам і громаді немов начхати. Чи справді це так намагався розібратися «Громадський Ревізор»

СМІТТЄВІ ТЕРИКОНИ: КОЛИ ЗАКІНЧИТЬСЯ «КОМУНАЛЬНИЙ АПОКАЛІПСИС» В БРОВАРАХ?

11:35 – Четвер, 04 лютого 2016
Тема вивозу сміття постійно «на слуху». Потік скарг нагадує «американські гірки» - то трохи йде на спад, то знову хвилею піднімається у соцмережах. І хоч зараз спостерігається відносне «затишшя», «Громадський Ревізор» вирішив поцікавитися яка на сьогодні ситуація та що планується на перспективу

ОМОЛОДЖУЮЧІ ПРОЦЕДУРИ ЧИ СПЛАНОВАНЕ ЗНИЩЕННЯ ХТО І НАВІЩО РУБАЄ ДЕРЕВА В ПАРКУ ШЕВЧЕНКА?

11:32 – Четвер, 04 лютого 2016
Парк Шевченка - історична перлина Броварщини - знову у центрі уваги громадських активістів. Цього разу броварчани переймаються станом зелених насаджень, які наразі зазнають активних дій від комунальників. Що ж відбувається на території парку – досліджував «Громадський Ревізор»

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ