БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

Бюджет-2015: броварська версія

10:56 – Неділя, 08 лютого 2015
З початку року Україна живе за новими правилами бюджетного планування. Незрозуміле для багатьох слово «децентралізація» почало втілюватися в життя. Місцеві бюджети отримали більше самостійності, проте не всі ініціативи підуть на корить невеликих міст.

Скільки пенсіонери віддадуть зі своїх пенсій

12:49 – Неділя, 08 лютого 2015
Як раніше повідомляло наше видання уряд запропонував ряд податкових новацій (Закон України від 28.12.2014 р. №71-VIII) серед яких зниження порогу для оподаткування пенсій.

Недосяжний доллар на вагу золота

11:40 – Неділя, 08 лютого 2015
Остап Бендер говорив: «Фінансова прірва - найглибша з усіх прірв, в неї можна падати все життя». Видається, що Національний банк України взяв собі цей вислів на озброєння.

«Осередок зла» стане притулком для ветеранів АТО

12:15 – Неділя, 08 лютого 2015
В колишньому офісі Партії Регіонів облаштують реабілітаційний центр для учасників зони АТО. За словами ініціаторів в ньому буде спортзал, актова зала, кабінети професійних військових психологів і  центр підготовки та виховання молоді. Запуск проекту планується на кінець  лютого.

Внутрішньобудинковий колапс. Що буде із мережами після прийняття закону про власність у багатоквартирних будинках?

12:46 – Неділя, 08 лютого 2015
В минулому номері «Громадський ревізор» писав про ініціативи Кабінету міністрів перекласти на мешканців багатоквартирних будинків питання обслуговування спільної власності. Зокрема, співвласникам квартир пропонується на загальних зборах обирати в тому числі компанію, яка буде обслуговувати внутрішньобудинкові мережі. А це і водопровід, і мережі теплопостачання, і питання, які стосуються каналізації.

Кіт у мішку… з родзинками

12:44 – Неділя, 08 лютого 2015
Здобне тісто, родзинки та кіт – такий рецепт випічки по-броварськи До редакції «Громадського ревізора» надійшла інформація, що в ЗОШ №3 у харчоблоці працівники санепідемстанції виявили кота. Ба більше, чотирилапий відсипався у мішку з родзинками, які додають до випічки. Ми вирішили особисто пересвідчитися у такому кричущому порушенні санітарних норм та вирушили до школи.

Сніданок за розкладом. Чим годують дітей у дитячих садочках та школах?

12:33 – Неділя, 08 лютого 2015
«Дітей годують за принципом маємо те що маємо». «У дитячих садочках зникло м’ясо», «Дітям дають гнилі продукти». Можна продовжувати довго, такі страшилки для батьків з’являються у ЗМІ мало не щодня.

Продавці поза законом: стихійна торгівля у Броварах – соціальна проблема

12:21 – Неділя, 08 лютого 2015
М'ясо з асфальту та продукти із присмаком придорожнього пилу  – стихійна торгівля залишається актуальною проблемою Броварів. Міська влада разом із міліцією регулярно «воюють» з незаконними вуличними торгівцями, проте нові точки з’являються, як гриби після дощу. Мешканці іноді жаліються, але продовжують купувати. «Громадський ревізор» вирішив дослідити, чому «стихійні ринки» такі популярні та як з ними боротися.

Доріг немає. І не буде?

12:08 – Неділя, 08 лютого 2015
Сніг з Броварських доріг сходить разом із асфальтом. Водії нарікають, що таких жахливих доріг у містівже й не пам'ятають. Здається, це чомусь хвилює всіх, крім міської влади. Проте, уцьогорічному бюджеті,згідно з міською програмою, на ремонт дорожнього покриття вулиць міста закладено 6 млн. грн.

Місце під сонцем ... у вигляді гаража!

12:03 – Неділя, 08 лютого 2015
Пам’ятаєте радянський фільм «Гараж», в якому члени кооперативу вирішували питання про виключення кількох «зайвих» пайовиків у зв’язку з нехваткою місць? У ньому звучить така фраза: «Як можна мене виганяти? Я за машину Батьківщину продав!» З радянських часів мати власний гараж було ознакою заможності. Навіть необов’язково, щоб у власника «залізної коробки» був автомобіль.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ