БРОВАРИ -0
НБУ USD 27.24

«ПОРОШКИ» ЗНОВУ У ЦЕНТРІ УВАГИ: ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НА СТРАТЕГІЧНОМУ ОБ’ЄКТІ?

18:36 – Четвер, 11 лютого 2016
Броварський завод порошкової металургії з завидною постійністю опиняється у центрі скандальних подій. Останні резонансні заяви депутатів міської ради знову привернули увагу до цього підприємства. Що ж відбувається на «Порошках» сьогодні, дізнавався «Громадський Ревізор»

КУДИ БІГТИ ТА ЗА ЩО ХАПАТИСЬ ІНСТРУКЦІЯ З «КОРИСТУВАННЯ» МЕДИЧНИМИ ЗАКЛАДАМИ

17:56 – Четвер, 11 лютого 2016
Незважаючи на те, що реформа медицини відбулася декілька років тому, багато хто ще й досі не розібрався у якому випадку до якого лікаря звертатися. «Громадський Ревізор» вирішив нарешті поставити крапки над «і» в цьому питанні

ОПЕРАЦІЯ «ПІДТОПЛЕННЯ»: ЯК ВРЯТУВАТИ СТАРЕ МІСТО?

15:45 – Четвер, 11 лютого 2016
«Броварська Венеція», плаваючі хатки, територія резинових чобіт – як тільки не називають район Старого міста, що з року в рік потерпає від постійного та методичного підтоплення. Чи робиться щось для того, аби ситуація нарешті змінилася на краще – розбирався «Громадський Ревізор»

ПРОДУКТИ ПО ЦІНІ ВИРОБНИКІВ РЕАЛЬНІСТЬ ЧИ ЧЕРГОВА РЕКЛАМНА ВИТІВКА?

15:28 – Четвер, 11 лютого 2016
Комунальний магазин, де буде представлена продукція броварських виробників із мінімальною націнкою. Утопія чи цілком здійсненна ідея? Дізнавався «Громадський Ревізор»

ХТО ОТРУЮЄ БРОВАРЧАН? ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИЙ СВІТ ІЗ СМЕРДЮЧИМ ПОВІТРЯМ

15:25 – Четвер, 11 лютого 2016
Безвідходне та безвідмовне виробництво? Як це? Краще запитати про це у ТОВ «Бровари Вторма»

ДЕ Б ГРОШЕЙ НАЗБИРАТИ СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ КОШТУЄ БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ?

15:13 – Четвер, 11 лютого 2016
Офіційно навчання в державних закладах освіти безкоштовне, але всі знають, що на батьківські збори без грошей не сунься. Миючі, ремонти, подарунки вчителям та директорці. З кожним роком коштів здавати доводиться все більше. То скільки ж насправді коштує безкоштовне навчання у Броварах дізнавався «Громадський Ревізор»

ВУЛИЧНЕ ОСВІТЛЕННЯ: СВІТИТЬ ЧИ ГОРИТЬ?

14:54 – Четвер, 11 лютого 2016
Основне, а точніше сказати, єдине підприємство, яке наразі опікується благоустроєм міста, так і називається «Бровари- Благоустрій». А як називається підрозділ, що опікується освітлюванням міських територій? Правильно – «Міськсвітло»!

НЕСПОКІЙНИЙ ПЕРЕДПОКІЙ ЩО КОЇТЬСЯ У ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ БЦРЛ?

14:49 – Четвер, 11 лютого 2016
Яке місце у Броварах є найнеспокійнішим? Як ви вважаєте? Неосвітлене підворіття чи темний під’їзд? А от і не вгадали! Найнебезпечніше – в приймальному відділенні Броварської центральної лікарні

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ