БРОВАРИ -1
НБУ USD 27.24

В «ЛІСОВОМУ КВАРТАЛІ» ОСЕЛИЛОСЯ ЩАСТЯ

12:40 – Четвер, 18 лютого 2016
Нова квартира? Безкоштовно?! Хіба таке можливо у наш час? Ще й як можливо! Відразу 11 броварських сімей відтепер мають новий статус – новосели! «Громадський Ревізор» розділив щасливі миті отримання ордерів на квартири від компанії «Альянс Новобуд» з броварчанами, що віднині проживатимуть у «Лісовому кварталі»

ГРАБІЖ СЕРЕД БІЛОГО ДНЯ

12:21 – Четвер, 18 лютого 2016
Найсуворіший місяць зими – січень, який цього річ дійсно видався морозним та пронизливим, вже позаду. Температурні показники на вулиці більш-менш вирівнялися, скарги на «в квартирі холодно» змінили риторику на «нічим дихати». І тут бац! Платіжки за січень…

НІ ДЛЯ КОГО І ДЛЯ ВСІХ ЧИ З’ЯВИТЬСЯ У ПАРКУ НА ТОРГМАШІ ХАЗЯЇН

12:15 – Четвер, 18 лютого 2016
Років шість тому на сміттєзвалищі по вулиці Чкалова почалося облаштування території. Покосили траву, розрівняли землю, почали з’являтися дитячі гойдалки різноманітні… Хто ж меценат такого «апгрейду» та чи законний він взагалі, дізнавався «Громадський Ревізор»

ЯК ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ І ОТРИМУВАТИ МЕНШЕ ПОСЛУГ ПОРАДИ ВІД ОСББ СИМОНЕНКО, 2А

12:02 – Четвер, 18 лютого 2016
Будинок по вулиці Симоненка, 2а є одним з чотирьох багатоквартирних будинків, що входять до складу ЖК «Купава», але на відміну від трьох інших, обслуговуючою компанією яких є ЖЕК, з 2013 року знаходиться на балансі у мешканців.

У БРОВАРАХ ВИКРИЛИ ПІДПІЛЬНУ МЕРЕЖУ ІЗ ВИРОБНИЦТВА ФАЛЬСИФІКОВАНОГО АЛКОГОЛЮ ПОЗАПЛАНОВА ПЕРЕВІРКА

11:53 – Четвер, 18 лютого 2016
Нещодавно у Броварах співробітниками податкової міліції було викрито та припинено діяльність «тіньових ділків» із виробництва та збуту фальсифікованих алкогольних напоїв.

КАПІТАЛЬНІ НЕДОБУДОВИ: ЯКІ ОБ’ЄКТИ РЕАНІМУВАТИМУТЬ У БРОВАРАХ

10:21 – Четвер, 18 лютого 2016
«Ламати – не будувати» - стверджує народна мудрість. Однак, є й ті, хто вважає, що краще знести та побудувати нові стіни, аніж замазувати тріщини та перекривати зіпсовані часом та природою будівлі. Чим займатимуться у Броварах у поточному році , що будуватимуть, що реанімуватимуть – дізнавався «Громадський Ревізор»

СТРІЛИ, ЩО ВЛУЧАЮТЬ ПРЯМО В СЕРЦЕ ПІДСУМКИ РОМАНТИЧНОГО КОНКУРСУ «СТРІЛИ АМУРА»

09:14 – Четвер, 18 лютого 2016
Традиційно до Дня Закоханих у Броварах влаштовують загальноміський конкурс «Стріли Амура». Як він проходив цього року та хто став переможцем дізнавався «Громадський Ревізор»

ЗАХОПЛЮЮЧА ПОДОРОЖ У МІКРОСВІТ

09:11 – Четвер, 18 лютого 2016
Гратися в танчики можна не тільки в комп’ютерних іграх, ліпити фігурки можна не тільки зі снігу та пластиліну, розвивати дрібну моторику рук та тренувати витримку можна не тільки з дітьми – в цьому переконався «Громадський Ревізор», відвідавши виставку «МікроМодель-2016»

СКІЛЬКИ КОШТУЄ ЗДОРОВ’Я? ПЕРЕВІРКА ПРОДУКЦІЇ «ЖУРАВУШКИ» НА ЯКІСТЬ

08:55 – Четвер, 18 лютого 2016
До «Ревізора» дійшли чутки, що в магазині «Журавушка», що на Розвилці, торгують неякісним м’ясом. Мало того, що обважують так ще й несвіжі продукти продають. Наші журналісти вирішили перевірити чи насправді це так…

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ