БРОВАРИ -0
НБУ USD 27.24

Будівельний бум – Бровари наздоганяють столицю за темпами будівництва

15:59 – Четвер, 19 лютого 2015
Останніми роками будівництво багатоповерхівок у місті набирає обертів. З’являються нові «свічки» та навіть цілі житлові комплекси. Експерти запевняють, що за темпами будівництва місто Бровари займає друге місце по Україні. «Громадський ревізор» вирішив дізнатися, в чому причина такого буму та чи є попит на житло в новобудовах.

СТОП-ЦІНА або на роботу пішки

15:41 – Четвер, 19 лютого 2015
32 гривні на проїзд щодня. Саме стільки витрачає броварчанин на день, якщо їде з Броварів маршруткою до Києва, потім на метро і ще на одному маршрутному таксі, а назад – так само.

Приватний ЖЕК: позитивний приклад у Броварах

13:02 – Четвер, 19 лютого 2015
Державні ЖЕКи повинні прибирати під'їзд і двір, обслуговувати усі мережі будинку, чистити та ремонтувати вентиляційні шахти, займатися ремонтом дахів тощо. Втім українці часто стикаються с неналежною роботою ЖЕКу, який сподівається, що йому все зійде з рук.

Проблемний патронаж новонароджених в Броварах – провина лікарів чи батьків?

12:39 – Четвер, 19 лютого 2015
«Міські медики ігнорують малюків», - скаржаться броварчани. Педіатри в зазначені строки не проводять патронаж новонароджених, а це інколи може негативно позначатись на здоров’ї малюків. Подібними скаргами мешканці «засипають» як Центр первинної медико-санітарної допомоги, так і міську раду. «Громадський ревізор» вирішив розібратись в ситуації та, перш за все, запитати у лікарів, чому вони не виконують своїх обов’язків.

Проблемні підлітки школи № 9 – хто винен та як з ними боротися?

12:22 – Четвер, 19 лютого 2015
«Громадський ревізор» продовжує ревізію загальноосвітніх шкіл міста. В минулому випуску (№5 від 12.02.2015 р.) ми аналізували проблеми ЗОШ №5. Цього разу в поле зору журналістів потрапила школа №9.

Нічний сухий закон: в дії чи не зовсім?

12:15 – Четвер, 19 лютого 2015
Із середини серпня минулого року у Броварах заборонили продавати алкогольні напої з 23-ої вечора до 7-ої ранку. Таке рішення прийняла Броварська міська рада. За задумом місцевих депутатів, неможливість придбати спиртне уночі повинна зменшити кількість правопорушень у цю пору доби. Контроль за підприємцями поклали на броварських правоохоронців. На відкуп прихильників «рідини з градусом» залишили розважальні заклади: бари, ресторани, нічні клуби.

Янголи-охоронці «у пеклі»

11:27 – Четвер, 19 лютого 2015
Волонтери для українських солдатів вже давно стали своєрідними янголами-охоронцями. На передовій  їхнього візиту чекають з нетерпінням. А вони, ризикуючи власним життям, їдуть в епіцентр бойових дій, аби хоч трохи допомогти захисникам рідного краю. Везуть їжу, одяг, техніку та теплі слова від рідних. «Громадський ревізор» вирішив познайомити читачів із відважними волонтерами міста Бровари.

Паралімпійці з необмеженими можливостями. Історія Олександри Кононової

11:07 – Четвер, 19 лютого 2015
Олександра Кононова – абсолютна чемпіонка світу з біатлону. На її рахунку сотні нагород. Точної кількості вона й сама не знає. Наприкінці 2014 року спортсменка поповнила свою колекцію  ще чотирма золотими нагородами на змаганнях у Фінляндії.

Уважному броварчанину бурульки не страшні

10:26 – Четвер, 19 лютого 2015
На календарі – лютий місяць, а на вулиці не одразу й зрозумієш, яка пора року. Причому змінюється погода мало не щодня. Чергування відлиги зі снігопадами та нічними морозами завдає українцям неабиякого клопоту. Дорогами – не проїхати, тротуарами – не пройти.

Допомога на словах: безвихідь валютних позичальників

10:20 – Четвер, 19 лютого 2015
Питання валютних позичальників по праву можна вважати одним із найскладніших, які виникли внаслідок катастрофічного падіння гривні. Ще б пак, люди, які взяли кредит, коли долар був по 8 гривень, тепер повинні віддавати його вже по курсу 25 гривень. 

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ