БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА НАРЕШТІ ОБРАЛА СЕКРЕТАРЯ

10:51 – Четвер, 25 лютого 2016
ОЛЕКСІЙ ЗДОРОВЕЦЬ: «Я ПРИЙШОВ, АБИ ЗМІНИТИ МІСТО ТА КРАЇНУ» Цього дня політична еліта Броварів чекала майже чотири місяці. Нарешті у Броварської міської ради з’явився секретар. Ним став 30-річний «свободівець» Олексій Здоровець. «Громадський Ревізор» вирішив ближче познайомитися з новим обличчям у броварській політиці і завітав до новопризначеного секретаря на інтерв’ю.

ПЕРЕМОЖНА ЗРАДА У МІСЬКРАДІ ЧОМУ ДЕПУТАТИ ВІД БПП, САМОПОМОЧІ ТА ДЕМАЛЬЯНСУ САБОТУЮТЬ СЕСІЙНІ ЗАСІДАННЯ?

10:21 – Четвер, 25 лютого 2016
На тлі бурхливих подій у Верхо­вній Раді минулого тижня, якось осторонь уваги броварчан про­йшли не менш запеклі баталії, які точилися у стінах міського «Білого будинку». Привід для боротьби незмінний – розподіл посад. На жаль, до справжньої роботи на благо міста нова Бро­варська міська рада ще не дійшла. «Громадський Ревізор» спробував розібратися в політичних інтригах Броварів цього тижня.

ЧИ БУДЕ В МІСТІ «БРОВАРИЛЕНД»?

10:19 – Четвер, 25 лютого 2016
Минулого літа броварські матусі розділилися на два табори: ті, хто за платні атракціони, як розвагу для своєї малечі і ті, хто категорично проти таких забав. Дійти компромісу тоді так і не вдалося, ініціювали навіть громадські обговорення, аби раз і назавжди вирішити цю проблему. Але, як кажуть, «віз і нині там». А сезон літніх прогулянок невідворотно наближається, що означає, що різноманітні «рибалки, батути і машинки» знову, як гриби, «повилазять» в усіх парках міста

КАПІТАЛЬНІ ТА ПОТОЧНІ: ЯКІ ДОРОГИ ЦЬОГО РОКУ БУДУТЬ ВІДРЕМОНТОВАНІ У БРОВАРАХ?

10:07 – Четвер, 25 лютого 2016
Вічне, як Рим питання – ремонт доріг. Мешканці яких вулиць можуть розраховувати на поліпшення стану дорожнього покриття, дізнавався «Громадський Ревізор»

КОТЕЛЬНІ «ФЕЛІКСА» ПЕРЕВОДЯТЬ НА ЕКОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА

10:01 – Четвер, 25 лютого 2016
Останнім часом альтернативні котельні в Броварах опинились в колі підвищеної уваги. «Гро­мадський Ревізор» поспілкувався з Геннадієм Говорухою - співзас­новником енергетичної компанії «Фелікс», яка вже не один рік успішно забезпечує теплом соціальну сферу Броварів. Він розповів про власний котлобуді­вельний завод та чим унікальна його продукція. А також про те, як установка нового обладнання в котельнях «Фелікса» буде сприяти охороні навколишнього серед­овища в місті.

БАГАТОПОВЕРХОВА НЕБЕЗПЕКА: ХТО ВІДПОВІДАЄ ЗА ПРОТИПОЖЕЖНІ СИСТЕМИ

08:08 – Четвер, 25 лютого 2016
Вогонь – стихія безжальна та, мабуть, найнебезпечніша з-поміж інших загроз. Пожежа – найстрашніше, що може статися в житті. Яким чином можна убезпечитися від трагедії – дізнавався у фахівців «Громадський Ревізор»

ТРУДНОЩІ ПЕРЕКЛАДУ ЯК ДІЙТИ ЗГОДИ З СУСІДАМИ В ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД

07:55 – Четвер, 25 лютого 2016
До нас у редакцію продовжують телефонувати броварчани, у яких багато нарікань на температуру у приміщенні. В полі зору «Ревізорів» знову труднощі опалювального сезону.

ЧАРІВНІ МИТТЄВОСТІ БАЛЬНОЇ КРАСИ

07:51 – Четвер, 25 лютого 2016
Як риторичним є питання про те, що є першопричиною – курка чи яйце, так можна довго сперечатися, що виникло раніше – танок чи музика. Звичайно, музика може просто звучати, людина – просто ритмічно рухатися в цілковитій тиші, але коли ці дві стихії поєднуються, стається справжнє диво…

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ