БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

Під грифом секретно. Скільки бомбосховищ в Броварах?

13:41 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Сьогодні о третій годині ночі на Бровари скоєно артилерійський обстріл. Зруйнованодесятки кілометрів доріг та залізничну колію. Понівечено житлові будинки. Лікарні переповнені. Поранених до шпиталю підвозять щогодини. Це – уявна ситуація, і, сподіваюся, ми ніколи не почуємо таких новин з нашого міста.

ЗБИРАЄМО ТРИВОЖНУ ВАЛІЗУ

12:31 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Неспокійні часи ставлять нестандартні виклики перед українцями. Коли щодня чути артилерійські постріли, у будь-яку хвилину власний будинок може стати мішенню для снаряду та перетворитися на руїни. Якщо сталося так, що ваша безпека вимагає негайно полишити житло, варто знати, що передусім треба взяти із собою.

БРОВАРСЬКІ ВУНДЕРКІНДИ

12:14 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Навчальні заклади в Броварах славляться значною кількістю обдарованих дітей. Минулого року за високі творчі здобутки владою міста було нагороджено 147 учнів. «Громадський ревізор» вирішив познайомити мешканців міста з юними даруваннями.

«НАЙГУМАННІШИЙ СУД У СВІТІ»

11:37 – П’ятниця, 27 лютого 2015
13 лютого Благодійний фонд «Інтелектуальна перспектива» за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» презентував результати оцінки рівня задоволеності громадян якістю функціонування трьох судів Київської області. Броварський районний суд також брав учать у проекті й отримав досить високу оцінку – 4,23 по 5‑бальній системі.

ПОЗАШКІЛЛЯ ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ БРОВАРЧАН. БЕЗКОШТОВНІ ГУРТКИ МІСТА

10:23 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Кожна турботлива матуся прагне різносторонньо розвивати свою дитину. Звичайно, дитсадок та школа — це фундамент для розвитку, але чим зайняти свою кровинку у вільний час? Ніхто не бажає, аби вона просто вешталась вулицями в пошуках «пригод». Кожна мати бачить в своїй дитині спортсмена, співака, хореографа тощо. «Громадський ревізор» вирішив проаналізувати, які гуртки в Броварах можна відвідувати безкоштовно.

«Повернутися живим» подорожні нотатки зі Сходу країни.Частина 1

09:29 – П’ятниця, 27 лютого 2015
У минулому номері ми писали про мужню романтику волонтерства. Про хоробрих хлопців та дівчат, якіза покликом серця їдуть у саме пекло, аби підтримати захисників нашої вітчизни. Цього разу ми вирішили описати, наскільки важко їм це дається. Тяжкі будні волонтерів на власній шкурі відчув «Громадський ревізор». 

З Дебальцевого – додому!

09:00 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Вони чекали на них майже рік, більшість з нинішніх героїв мобілізували ще весною. І ось нарешті настала та мить, коли можна побачити їх на власні очі, особисто поспілкуватися та потонути в обіймах своїх рідних чоловіків, синів та батьків. Такої емоційної напругине могли витримати навіть солдати – сльози радощів текли по їхнім змореним обличчям. Так зустрічали наших героїв, які повернулися з оточення у Дебальцевому.

ОСББ як альтернатива неналежно наданим послугам

08:38 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Заради цікавості я підійшла до своєї сусідки, 70-річної Ніни Макарівни, і спитала, чи знає вона, що таке ОСбб? Вона мене перепитала із серйозним виразом обличчя: «Що що? яке нквд?» цей короткий діалог дав мені відповідь на питання, що нашому населенню відомо про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Акт депутата – що це таке і для чого він потрібен броварчанам?

07:50 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Депутат – найкращий друг броварчанина. Народний обранець повинен знати, ким є той чи інший мешканець його округу, чим він займається, в яких умовах проживає та чи дотримується моральних норм поведінки. Саме так виходить, судячи з документу під формальною назвою «Акт депутата».

Гоголів, як приклад неналежного ставлення до екології

07:35 – П’ятниця, 27 лютого 2015
Приїжджаючи до села, перше, чим вихваляються сільські мешканці – це чиста колодязна вода. Вона і на смак інша, і не має осаду. Проте, чи замислюються жителі сіл про те, звідки вода потрапляє у колодязь? Мабуть, не всі.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ