БРОВАРИ +6
НБУ USD 28.18

ІГОР САПОЖКО: НАШЕ ГОЛОВНЕ ЗАВДАННЯ – СТВОРЮВАТИ КОМФОРТНЕ МІСТО ДЛЯ БРОВАРЧАН. А ПОЛІТИЧНИМИ ІНТРИГАМИ ХАЙ ЗАЙМАЮТЬСЯ ІНШІ!

15:39 – Четвер, 03 березня 2016
Час невпинно біжить вперед. Зовсім недавно у Броварах вирували передвиборні події, місто рясніло агітаційними плакатами, поштові скриньки були завалені газетами та листівками. 25 жовтня 2015 року броварчани вдруге довірили очолити місто Ігорю Сапожку. І сьогодні ми зустрілися з мером Броварів, аби поговорити про результати перших ста днів перебування на посаді.

БАЗАРНІ СПРАВИ: ЧИ БУДЕ У БРОВАРАХ КОМУНАЛЬНИЙ РИНОК?

15:27 – Четвер, 03 березня 2016
Боротьба зі стихійною торгівлею – чи не основний вид діяльності спецвідділу контролю за станом благоустрою та зовнішнім дизайном міста. На «полювання за стихійкою» йде чимало і часу і нервів. Чи не простіше створити в місті комунальний ринок – дізнавався «Громадський Ревізор»

ВИСВІТЛЕНІ «ЗЕБРИ»: ЧИ БУДУТЬ У БРОВАРАХ ОСВІТЛЕНІ ПІШОХІДНІ ПЕРЕХОДИ

15:24 – Четвер, 03 березня 2016
Статистика свідчить про те, що частина наїздів на пішоходів, і на жаль, відсоток таких ДТП досить значний, стається там, де цього, здавалося б, в принципі не повинно виникати. Мова йде про пішохідні переходи

ПРИСТУП ЄВРООПТИМІЗМУ В БРОВАРАХ «ЗАХОПЛЮЮЧИЙ» ЗВІТ НАРОДНОГО ДЕПУТАТА ПАВЛА РІЗАНЕНКА

15:15 – Четвер, 03 березня 2016
На минулому тижні у Броварах сталася подія! Ні, навіть не так. ПОДІЯ! До броварчан завітав Народний Депутат. І привід для цього він знайшов дуже поважний. Відзвітуватися перед виборцями за рік роботи. «Громадського Ревізора» також було запрошено. Були, все бачили і чули, а тепер і вам розповімо

КОМУ Я ВИНЕН – ВСІМ ПРОЩАЮ: КОМУНАЛЬНІ БОРГИ ТА ЇХ НАСЛІДКИ

14:47 – Четвер, 03 березня 2016
Давно існує твердження, що картковий борг – це святе, а віддати його – справа честі для справжнього чоловіка. А як же борги комунальні? Чи такими вже обов’язковими для броварчан є розрахунки за комунпослуги – дізнавався «Громадський Ревізор»

ЗІРКИ Х-ФАКТОРУ В БРОВАРАХ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «РАЗОМ ЗА ЖИТТЯ!»

14:44 – Четвер, 03 березня 2016
У неділю, 28 лютого, благодійний фонд допомоги онкохворим «Інна» влаштував концерт на підтримку онкохворих Броварщини. Це вже не перший захід, організований фондом. Команда благодійників регулярно організовує подібні акції по збору коштів. «Громадський Ревізор» також не оминув захід стороною

8 ЗАКЛАДІВ ДО 8-ГО БЕРЕЗНЯ

14:30 – Четвер, 03 березня 2016
Ще зовсім трохи і настане цей день. День, який всі чоловіки чекають із невщухаючим хвилюванням. День, коли жінки можуть просити все, що забажають, і чоловіки повинні це виконати. Міжнародний день жінок, 8 березня. То куди ж повести своїх коханих у цей святковий день?

Найбільш популярні

Середа, 25 березня 2020, 16:14

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ