БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

СПРОБА №5 АБО ЯК НАРОДНІ ДЕПУТАТИ ПЕНСІЇ УРІЗАЛИ

15:40 – Четвер, 05 березня 2015
Гроші, кредит, МВФ, бюджет… Останнім часом саме ці слова найбільш вживані в лексиконі урядовців. Чого ж не вистачає в цьому ланцюжку? Відповідь дуже проста – всі забули про народ. А ще якихось півроку тому тодішні кандидати на мандат наввипередки обіцяли надати пільги та субсидії незахищеним верствам населення, вгамувати інфляцію та й взагалі підвищити соціальні стандарти до європейського рівня.

СТОП ПАНІКА! НАВІЩО УКРАЇНЦІ НАБИВАЮТЬ КОМОРИ

15:01 – Четвер, 05 березня 2015
Українці вміють створювати паніку і легко їй піддаються. Психологи кажуть, що першими панікують холерики, в основному ті, що пам’ятають талони на харчі. Варто одному збентежитися, від нього заразяться – в буквальному сенсі слова – десятки людей, що перебувають поруч.

32 МІЛЬЙОНА НА КИЇВСЬКУ: ЦІНА ДОРОГИ ДО БРОВАРІВ

13:32 – Четвер, 05 березня 2015
Одна з головних передвиборчих обіцянок у Броварах може втілитися у життя. Так, починаючи ще з 90-х років броварчани регулярно чують про необхідність розширення вулиці Київської. У 2012 році навіть проект розробили, проте поки все тільки на папері. У міській раді сподіваються, що цього року вдасться реалізувати хоча б перший етап.

БРОВАРИ КРИМІНАЛЬНІ: АБО ЧИКАГО ПО-УКРАЇНСЬКИ

13:15 – Четвер, 05 березня 2015
Спокійне місто, осередок спортивних рекордів та успішної молоді, лідер з житлового будівництва та народжуваності – все це про Бровари. От тільки і в діжці меду є чималенька ложка дьогтю. Рівень злочинності у місті невпинно зростає, а правоохоронці не поспішають інформувати та попереджати населення про збільшення злочинності. Тож, «Громадський ревізор», аби закрити прогалини в роботі міліції, розпочинає цикл статей про її «якісну» роботу.

ГОРОДЯНИ НА СЛУЖБІ ЗАКОНУ

12:34 – Четвер, 05 березня 2015
У Броварах може з’явитися муніципальна поліція. Структура допомагатиме правоохоронцям підтримувати спокій та порядок у місті. Бути корисною вона може як міліції, так і дорожньо-патрульній службі. Ініціатором створення спеціалізованого формування виступає ВГО «Українська служба порятунку» «Police-911».

НЕСПОКІЙНИЙ ГУРТОЖИТОК АБО БОРОТЬБА МЕДИКІВ ЗА ВЛАСНИЙ КУТ

12:08 – Четвер, 05 березня 2015
Ще в 2008 році парламент прийняв закон, який гарантував мешканцям гуртожитків право на приватизацію кімнат. Однак, жителі гуртожитку Центральної районної лікарні вже шостий рік бідкаються та не можуть отримати право власності. «Громадський ревізор» вирішив розібратися в ситуації та зустрівся із сторонами конфлікту. Думки розділилися.

СМЕРТЕЛЬНЕ ВІДЛУННЯ ВІЙНИ

11:33 – Четвер, 05 березня 2015
Минулого тижня Броварщина втратила ще трьох своїх синів. 35-річний Аркадій Голуб, 45-річний Сергій Москаленко та найстарший з них Ігор Завірюхін, якому було 57, віддали своє життя, захищаючи українську землю від терористичної чуми та російської агресії. Вони відважно воювали та загинули по-геройськи, б’ючись до останнього подиху.

«ПОВЕРНУТИСЯ ЖИВИМ» ПОДОРОЖНІ НОТАТКИ ЗІ СХОДУ КРАЇНИ. ЧАСТИНА 2

10:15 – Четвер, 05 березня 2015
«Ніколи стільки не брешуть, як під час війни, після полювання і до виборів». Саме цей вислів Отто Фон Бісмарка згадався мені, коли ми під’їжджали до зони АТО. На жаль, війна сьогодні топова новина для всіх ЗМІ. Майже щодня українці заочно стають свідками жахливих подій: обстріли, вибухи, полон та смерть… Нам звітують і про те, яких титанічних зусиль докладає влада, аби зупинити цей жах. Проте, чи дійсно це так? Що насправді там відбувається? Саме на це питання я сподівалася знайти відповідь, направляючись до зони бойових дій.

СТАРТ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ТЕХНІКІВ

09:53 – Четвер, 05 березня 2015
У минулому номері ми розпочали досліджувати тему дитячих гуртків в Броварах. Ознайомили читачів з напрямками естетико-натуралістичного центру «Камелія» та Будинку дитячої та юнацької творчості. В цьому випуску ми розкажемо, куди можна віддати юних науковців.

ЧИ СТАНЕ ПАРК «ПЕРЕМОГА» ЗОНОЮ ВІДПОЧИНКУ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ?

09:28 – Четвер, 05 березня 2015
Останнім часом парк «Перемога» броварчани асоціюють переважно з негативом. То акції протесту, то висихання озера, то світла немає, а то взагалі – лавочки розібрати на шашлики. Однак, вже цього року головний парк міста отримає нове обличчя та перетвориться на зону відпочинку європейського рівня. В управлінні житлово‑комунального господарства нашому виданню розповіли про грандіозні плани щодо реконструкції міської перлини.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ