БРОВАРИ +12
НБУ USD 27.37

ЕКСТРЕНО ТА НЕВІДКЛАДНО НАСКІЛЬКИ «ШВИДКА» В БРОВАРАХ ДОПОМОГА

18:17 – Четвер, 12 березня 2015
«Швидка не приїхала вчасно!», «Так і не дочекалися бригади швидкої допомоги». Такими скаргами нікого не здивуєш в Броварах. Після проведення реформи швидкої допомоги мешканці неодноразово нарікали на медичні заклади, що ті не справляються з обов’язками. Медики ж виправдовуються – все невдоволення від непорозуміння з населенням. Мовляв, вони і досі не знають, за яким принципом тепер працює швидка допомога. «Громадський ревізор» розібрався, хто та в який термін має приїжджати до пацієнта. І як це насправді відбувається в Броварах.

ЗАВОЙОВАНЕ ПРАВО НА ЗЕМЛЮ

17:38 – Четвер, 12 березня 2015
Майже рік країна живе у стані війни. Тисячі воїнів ведуть бойові дії на сході України. Це не тільки професійні військові, а й добровольці. Деякі з них були поранені або й загинули. На жаль, держава не може повною мірою забезпечити повноцінні соціальні гарантії всім учасникам АТО. Хоча деякі пільги їм вже надаються. Так, ще навесні Державне агентство земельних ресурсів запропонувало безкоштовно виділяти землю учасникам антитерористичної операції.

БИТВА ЗА ГУРТОЖИТОК

17:23 – Четвер, 12 березня 2015
Бажання отримати у власність квадратні метри є у будь-якої сучасної людини. Проте, через те, що деякі місцеві підприємства не бажають розлучатися із нерухомістю, мешканці гуртожитків не можуть обзавестись житлом. Наше видання дослідило ситуацію навколо гуртожитку Броварського заводу бетонних конструкцій, жителі якого не можуть приватизувати свої приміщення з 2008 року. Чому порушуються права громадян і хто у цьому зацікавлений, читайте далі у матеріалі.

ПІДЗЕМНЕ ЦАРСТВО ПОГРЕБИ ПОЗА ЗАКОНОМ

17:09 – Четвер, 12 березня 2015
Броварчани – народ запасливий. Майже кожен другий мешканець міста не уявляє життя без погребу. Немає для цього шматочка землі? Не біда. Виривають «сховища» під вікнами багатоквартирних будинків, інколи навіть не там, де самі мешкають. Поруч із дитячими майданчиками та навіть на узбіччях дороги. І всі ці конструкції існують без будь‑яких дозволів. «Громадський ревізор» вирішив розібратися, чому «підземне царство» в Броварах поза законом.

ЗОШ №3: У ПОШУКАХ ЯБЛУКА РОЗБРАТУ

16:50 – Четвер, 12 березня 2015
«Громадський ревізор» продовжує досліджувати ситуацію в броварських навчальних закладах. Ми вже розповідали про досягнення та недоліки спеціалізованої школи №5 та про проблемних учнів школи №9. Цього разу «під прицілом» школа, яка за останні кілька місяців заробила репутацію «скандальної» – ЗОШ №3.

ВІДПОЧИНОК НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

16:35 – Четвер, 12 березня 2015
«Війна не найкращий час для розваг». Це перше, що спадає на думку, коли ставиш питання про те, де можна на сьогоднішній день відпочити. Проте психологи рекомендують у нелегкі для країни часи не забувати про дозвілля. По-перше, так ви себе убезпечите від нагнітання обстановки, а по-друге, агресивну реакцію на події можна переорієнтувати в інше русло.

ДІЛЬНИЧНИЙ – КОРУПЦІОНЕР ЧИ ЗАПОРУКА СПОКОЮ У МІСТІ?

15:56 – Четвер, 12 березня 2015
Будівля по Кірова, 24 ніколи не страждала від нестачі відвідувачів. Напис великими літерами «Міліція» обумовлює постійну чергу з бажаючих поскаржитися, написати заяву чи просто з тих, хто сподівається на правосуддя. Журналіст «Громадського ревізора» став свідком, як за якихось півгодини до приймальні вишикувалася черга.

НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ПАРКУ «ПРИОЗЕРНИЙ» ВИДІЛЯТЬ 4,5 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

15:36 – Четвер, 12 березня 2015
Де броварчанам під час свят та літньої спеки прихиститися? Парк «Приозерний», що на Пекарні… Влітку тут можна було б купатися, чи засмагати. Проте сучасним його назвати важко, скоріше – запущена радянська спадщина. Відсутні альтанки та пішохідні доріжки, дітям ніде гуляти, а дорослим відпочити під час, приміром, травневих пікніків. Про спортивні майданчики ніхто навіть не згадує.

ЧОТИРИЛАПІ БЕЗХАТЧЕНКИ ОБЛЮБУВАЛИ БРОВАРИ

14:58 – Четвер, 12 березня 2015
Останнім часом у місті суттєво збільшилась кількість безпритульних собак. Якщо раніше їх можна було зустріти здебільшого в приватному секторі, то сьогодні вони вже обживають центр міста. Це питання не залишає байдужими мешканців Броварів. Хтось прагне врятувати тварин, а хтось позбутися їх. «Громадський ревізор» спробував дізнатися, яка ситуація з чотирилапими «броварчанами».

БРОВАРИ НЕ ВІДЧУВАЮТЬ ЗИСКУ ВІД НОВИХ ПОДАТКІВ

14:28 – Четвер, 12 березня 2015
Наприкінці 2014‑го року законодавці внесли зміни до Податкового кодексу, зокрема, запровадивши податок у 5% з роздрібного продажу підакцизних товарів та податок на нерухомість. Завдяки цій новації місцеві ради мали би отримати додаткове джерело доходів до бюджетів. Тож очікувалося, що грошей буде більше і жити стане веселіше. Але не так сталося, як гадалося.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ