Увійти Зареєструватися

Вхід до вашого акаунту

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля позначені (*) треба заповнити.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
Email *
Підтвердити email *
Капча *
Reload Captcha

Кредитна кабала Як відмовитися від кредитів, що нав’язує «Ощадбанк»

Право вибору для сучасної людини має велике значення. Особливо у питаннях кредитування. В нашій нестабільній економічній ситуації, будь-яка співпраця з банками пов’язана з ризиками, страхами та сумнівами.

МОЯ – НЕ МОЯ КВАРТИРА ЧИ ПОТРІБНО РЕЄСТРУВАТИ ПРАВО ВЛАСНОСТІ ВДРУГЕ?

Днями до нас в редакцію зателефонувала броварчанка Світлана Олександрівна та попросила розібратися у питанні реєстрації житла. «Під час зустрічі, що проводилася у нашому дворі щодо створення ОСББ, випадково дізналися про те, що лише чверть мешканців нашого будинку занесені до Держреєстру, іншим же, в тому числі мені, потрібно отримати новий документ, заплативши при цьому гроші. Але по телевізору сказали, що ця процедура безкоштовна. І у мене є документи на квартиру, може не потрібно нікуди йти? Допоможіть розібратися», – схвильовано запитувала жінка.

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ В БРОВАРАХ: ЗАКОНОДАВЧІ НОВАЦІЇ НА ПРАКТИЦІ

Кабінет міністрів України затвердив нові правила реєстрації місця проживання. Про це йдеться в урядовій постанові від 2 березня 2016 року №207

РЕЄСТРАЦІЯ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО: НОВІ ПРАВИЛА

З 1 січня 2016 року вступили в силу зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Які новації чекають українців, читайте в матеріалі «Громадського Ревізора»

ПЛАТА ЗА ДЕКОМУНІЗАЦІЮ СКІЛЬКИ НАСПРАВДІ КОШТУЄ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Протягом минулого року декомунізація впевнено крокувала країною. Сквери, площі, вулиці, провулки, а то й цілі населені пункти один за одним отримували нові імена, залишаючи радянські назви лише в історії. 25 грудня рішення «Про перейменування вулиць та провулків м. Бровари» прийняла і Броварська міська рада. Як зміниться життя звичайних броварчан, які за лічені хвилини голосування «змінили» місце проживання, дізнавався «Громадський Ревізор».

Хочеш платити менше – оформи субсидію!

Оновлена система призначення субсидій працює вже майже півроку. А протягом місяця у місті розпочнеться опалювальний сезон і в квитанціях з’явиться нова, найоб’ємніша графа «Опалення». «Громадський Ревізор» вирішив завітати до управління праці та соціального захисту аби проінспектувати, як проходить оформлення оновлених субсидій

Як отримати субсидію в Броварах

Як вже повідомляв «Громадський Ревізор», з 1 травня вступила у силу нова постанова Кабінету Міністрів «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій». Ми вирішили ще раз навідатись до управління праці та соціального захисту, щоб дізнатись про переваги нової системи

НЕПОКАЗОВИЙ ЦІННИК ЯК БРОВАРЧАН ОБРАХОВУЮТЬ У МАГАЗИНАХ

Похід до супермаркету іноді нагадує гру «Відгадай ціну». Ніби поглянув на цінники, порахував одну вартість, а на касі повинен заплатити більше на декілька гривень. Що це, халатність співробітників чи цілеспрямоване бажання надурити покупця? «Громадський ревізор» дасть декілька порад, що потрібно робити в такій ситуації.

ДОХОДИ ВІД НОВИХ ПОДАТКІВ СЮРПРИЗ НАВІТЬ ДЛЯ ФІСКАЛІВ

Надходження від податків з реалізації підакцизних товарів та нерухомості у Броварах б’ють всі рекорди. Радіти цьому чи ні, поки невідомо. Оскільки планування надходжень від них можна порівняти з веденням вилами по воді. Якоїсь біль-менш зрозумілої бази узагальнених реєстрів платників цих стягнень в країні просто немає.

ЗВІЛЬНЕННЯ ЗА ЗАКОНОМ ОБХОДИМО ПІДВОДНІ КАМЕНІ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА

Криза в Україні торкнулася усіх сфер економіки. Закриваються підприємства, скорочують штати, люди лишаються без роботи. Лише в Броварах 30 охочих на одну вакансію.

Середа, 14 червня 2017, 16:52
Вівторок, 13 червня 2017, 11:47
Вівторок, 06 червня 2017, 16:34
П'ятниця, 02 червня 2017, 14:33
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:51
Вівторок, 30 травня 2017, 17:11
П'ятниця, 26 травня 2017, 16:10
Середа, 24 травня 2017, 15:51

banner swiming

Розсилка новин