Увійти Зареєструватися

Вхід до вашого акаунту

Логін *
Пароль *
Запам'ятати мене

Створити акаунт

Поля позначені (*) треба заповнити.
Ім'я *
Логін *
Пароль *
Підтвердити пароль *
Email *
Підтвердити email *
Капча *
Reload Captcha

Постраждалі внаслідок ЧАЕС зможуть поїхати до будь-якої точки України безкоштовно

23 травня виконавчий комітет Броварської міськради затвердив положення, що надає можливість громадянам, котрі постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (1 та 2 категорій) один раз на рік відвідати будь-який населений пункт України за рахунок коштів місцевого бюджету.

Конвалії поза законом

Травнева пора приносить не лише теплу погоду, а й буяння зелені та квітів. З настанням тепла на вулиці можна побачити багато торговців квітами.

Абонплату за газ скасовано

Чималий суспільний резонанс минулого тижня викликало питання запровадження абонплати за транспортування природного газу. У «ГР» №12 (100) за 6 квітня 2017 року ми докладно описували методику розрахунку та причини, які зумовили наміри Нацкомісії впровадити додаткову плату.

Пакети «Комунтрансу» віднині поза законом

Претензій до роботи компанії «Комунтранс», що декілька років поспіль займалася на території нашого міста вивозом твердих побутових відходів, а простіше – різноманітного сміття, накопичилося у городян досить багато.

«Броваритепловодоенергія» встановила обмеження для підприємств

Використання води та відповідно відведення стоків – процес плановий та контрольований не тільки для населення, але й для представників малого, середнього та великого підприємництва.

Хто і навіщо «зважував» вантажівки у Броварах?

В п’ятницю, 17 березня, повертаючись додому броварчани могли спостерігати дивну картину в старому центрі напроти міжрайонної прокуратури. Усі фури, що рухались містом зупиняли і зважували на спеціальних вагах.

Безкоштовна вакцинація домашніх улюбленців розпочалась

З 14 по 28 березня в Броварах проводитимуть безкоштовне щеплення проти сказу домашніх тварин.

Платник податку не звільняється від обов’язку сплати податку чи суми податкового боргу у разі порушення банком строків переказу коштів

Відповідно до Закону України від 05 квітня 2001 року № 2346-ІІІ «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» банк несе відповідальність за своєчасне виконання платіжних доручень клієнтів на перерахування податків, зборів (обов’язкових платежів) до бюджетів або державних цільових фондів.

Відбулося коригування тарифів

На засіданні виконавчого комітету 14 лютого були прийняті рішення щодо коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі ЖЕКів.

За довідкою про несудимість та міжнародним посвідченням водія – до сервісних центрів МВС

Довідки про несудимість відтепер видаватимуть сервісні центри МВС – просто та зручно, а незабаром – онлайн.

Середа, 14 червня 2017, 16:52
Вівторок, 13 червня 2017, 11:47
Вівторок, 06 червня 2017, 16:34
П'ятниця, 02 червня 2017, 14:33
П'ятниця, 02 червня 2017, 13:51
Вівторок, 30 травня 2017, 17:11
П'ятниця, 26 травня 2017, 16:10
Середа, 24 травня 2017, 15:51

banner swiming

Розсилка новин