Не сплачені борги – немає субсидії

Городяни, які мають борги за комунальні послуги та в той же час розраховують на субсидію, повинні мати на увазі – при наявності боргів державна допомога нараховуватися не буде. Про це повідомила під час оперативної наради у виконкомі начальник управління соцзахисту Алла Петренко.

«Якщо людина має прострочену понад два місяці заборгованість за комунальні послуги, вона не має права на автоматичний перерахунок субсидії у подальшому. Якщо заборгованість буде сплачено протягом двох місяців з того моменту, коли ми її припинили, при нарахуванні субсидії ми повернемося назад і нарахування буде проведено з того моменту, коли її було припинено. Якщо ж буде сплачено через два місяці після того, як припинили, субсидію буде призначено з місяця сплати заборгованості», - каже Алла Петренко.

Громадяни вже були поінформовані про такий стан справ, адже ще у червні місяці у місцевих засобах масової інформації було надано роз’яснення та попередження про можливе скасування субсидії для боржників.

Отож, будьте уважні та вчасно розраховуйтеся за комунальні послуги аби мати можливість і надалі користуватися державною допомогою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ