«Біометрику» можна отримати за електронною чергою

З 11 червня Україна отримала безвізовий режим. Ця справді непересічна подія викликала справжній ажіотаж у міграційній службі. Чи не кожен українець намагається якомога скоріше зробити собі та дітям біометричний паспорт, аби безперешкодно подорожувати Європою. І потік бажаючих аж ніяк не став меншим.

«Щоденно до нашого підрозділу звертається від 40 до 45 громадян саме з питань оформлення біомет­ричних паспортів, тому ситуація у нас, як і по всій країні, залишається досить складною. За цей період – з 11 червня – нами прийнято понад 1600 громадян, мешканців не тільки Броварів та району, але й з інших регіонів України», – каже начальник Броварської міграційної служби Лідія Петрик.
Трохи розвантажить чергу встановлення другого робочого місця, обладнання для якого вже не тільки закуплено, але й встановлено в Броварській міграційній. За декілька днів після повноцінного тестування відразу два апарати обслуговуватимуть клієнтів.
Також на даний час у Броварах встановлюється електронна черга. За таким принципом працюють деякі підрозділи м. Києва, Київської та Житомирської областей. У Броварах термінал для видачі талонів вже встановлено. За його допомогою можна отримати талон на чергу на місяць вперед, а також в режимі «сьогодні на сьогодні». Оскільки раніше розписану чергу ніхто не скасовував, поки що терміналом можуть скористуватися тільки ті, хто готовий витратити декілька годин, але потрапити «на фотографію» вже сьогодні.
«Талон терміналом вида­ється на сьогодні, але без вказаної години прийому. Якщо по запису хтось не з’являється, ситуації бувають різні, тоді йде людина з електрон­ної черги. Коли термінал запрацює на повну потужність, буде також можливість записатися он-лайн у будь-яку частину черги», – кажуть у Броварській міграційній службі.
Надалі планується систему електронної черги застосовувати не тільки для виготовлення закордонних паспортів, але й внутрішніх ID-карток. Графік роботи Броварського підрозділу незмінний – щоденно, крім неділі та понеділка з 9:00 до 18:00, субота – з 9:00 до 16:45. Також незмінною залишається і цінова політика, введення електронної черги для громадян абсолютно безкоштовне.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ