Управління економіки спільно із спецвідділом з контролю за станом благоустрою міста провели рейд.
Суперсервіс під вашим будинком. Не потрібно нікуди їхати: хліб, цукор, ковбаси, овочі чи фрукти усе під рукою. Але, часто, підприємці порушують умови на яких їм дозволено торгувати: розширюють свої ятки, загороджуючи проїзди і, врешті решт, залишають після себе купи сміття. За словами міських чиновників такі проблеми вирішують швидко. Адже на кону розірвання дозволу на торгівлю. Іноді достатньо і припису. Для того аби торгівля здійснювалася дисципліновано територію на якій розміщено палатку мають контролювати правоохоронці. Втім,їх приміром на вулиці Кірова місцеві мешканці не бачили давно.
Проблема ще й в тому, що не має чіткого визначення, де має бути встановлена ятка. Лише територія. Підприємці цим недопрацюванням користуються і обирають на свій розсуд рентабельніші місця.
До речі, перш ніж купувати продукцію на імпровізованому ринку зверніть увагу на низку деталей: на машині має бути інформація про особу підприємця, його адреса та контактний телефон. Продавець повинен мати санпаспорт, посвідчення якості на товар, який він реалізує, або сертифікат відповідності. На машину, яка перевозить продукти, також має бути окремий санпаспорт, який засвідчує, що цим транспортом можна перевозити продукти харчування.