2 жовтня, напередодні Дня працівників освіти, у просторій актовій залі Палацу творчості дітей та юнацтва було проведено урочистості для педагогів нашого міста. Свято об’єднало кращих вчителів та вихователів освітньої галузі та мистецьких шкіл Броварів, які були нагороджені за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок в розвиток освіти та культури нашого міста.
Розділили з педагогами радість урочистої церемонії міський голова Ігор Сапожко та начальник управління освіти та науки Броварської міської ради Оксана Мельник. На знак щирої поваги та шани працівникам освітньої галузі було вручено почесні нагороди: Почесні грамоти виконкому Броварської міської ради та Подякиміського голови, а також визначні відзнаки Міністерства освіти та науки України, Київської обласної державної адміністрації та обласної ради. Їх отримали вчителіта працівники освітніх закладів, які кожного дня впродовж багатьох років діляться своєю любов’ю та мудрістю з дітьми.
Теплі слова привітання з нагоди професійного свята першим висловив Броварський міський голова Ігор Сапожко:
«Дорогі педагогічні працівники та освітяни! Як відомо, сьогодні ми маємо неординарну медичну ситуацію як в світі, так і в нашій країні, зокрема. Ми всі повинні підлаштовувати свою роботу під нинішні події, працюючи дистанційно. Це робите і ви, спілкуючись з дітьми в непростих умовах, передаючи їм всі свої знання. Я знаю, що це надзвичайно важко, але ви гідно виконуєте цю роботу. Для кожної дитини ви є другою родиною, тому що, крім знань, навчаєте їх позитиву, спілкуванню, любові та повазі. Я щиро дякую вам за вашу роботу і бажаю кожному з вас міцного здоров’я, наснаги та великих звершень! Зі святом вас, шановні вчителі!».

Також до привітань долучилася начальник управління освіти та науки Броварської міської ради Оксана Мельник. Вона щиро подякувала своїм колегам за їх неоціненний вклад у справу виховання підростаючого покоління, який вони роблять щодня. І не тільки у якість освіти міста, але й у життєвий та особистий розвиток броварських учнів:
«Мої любі колеги! Я щиро вітаю вас із Днем працівника освіти! Сьогодні ми зустрічаємося з вами в такому невеличкому, але неймовірно дружньому та теплому колі. Бути вчителем, вихователем, наставником — це від Бога. Ви даруєте дітям свою любов, вселяєте в них віру та допомагаєте впевнено рухатися їх життєвими шляхами! Ми пишаємося вашими професійними здобутками та здобутками ваших учнів, які завдяки вам стають мудрішими та розумнішими. Дякую за ваші чуйні серця, креативність, доброту та служіння своїй справі. Хочу побажати вам найголовнішого сьогодні — здоров’я. Ми пишаємо вами і щиро цінуємо вашу роботу. Зі святом!».

Пісні, танці та щирі жарти — саме такий мистецький дарунок від вихованців Палацу творчості дітей та юнацтва отримали представники педагогічної спільноти міста. Протягом декількох годин вони мали можливість відволіктися від повсякденності та поринути у магічний світ мистецтва.


